Reklama
placeholder
News

Meghan Markle urodziła? Dziennikarze mają dowody

Meghan Markle urodziła? Dziennikarze mają dowody

Fot. Instagram.com/sussexroyal

Reklama
Reklama
placeholder

Meghan Markle urodziła drugie dziecko? Dziennikarze jednego z tabloidów przedstawili dowody na to, że Harry ponownie został ojcem.

Była dziewczyna Zayna jest w ciąży! >> 

W walentynki 2021 Meghan Markle i Harry ogłosili, że ich rodzina się powiększy. Radosną nowinę potwierdził rzecznik pary, a w internecie pojawiło się zdjęcie, na którym widać ciążowy brzuszek księżnej Sussexu.

Mówiło się, że młodsza siostra Archiego Harrisona urodzi się w czerwcu. Najczęściej typowanym imieniem dla prawnuczki królowej Elżbiety II była Diana. W ten sposób rodzice mieliby oddać hołd księżnej Dianie, tragicznie zmarłej mamie Harry’ego i Williama. 

Meghan Markle urodziła?

Według magazynu New Idea Meghan Markle i Harry już zostali rodzicami. Mają świadczyć o tym m.in. relacje sąsiadów, którzy twierdzą, że od jakiegoś czasu nie widują pary.

To takie ekscytujące. Harry też się nie nudzi. (…) Wszyscy zakładają, że jest u boku Meghan, bo właśnie po raz drugi został ojcem zdradził informator New Idea. Cytat pochodzi z portalu plotek.pl.

Innym dowodem na to, że księżna Sussexu urodziła ma być to, że jej mąż szybko wrócił z pogrzebu księcia Filipa właśnie po to, żeby być przy niej w trakcie porodu. Mówi się, że Archie Harrison został zapisany do żłobka, aby Meghan mogła przygotować się do narodzin młodszego dziecka.

Michał Meyer i Kamila Kamińska – aktorska para spodziewa się pierwszego dziecka! >> 

Informator miał też powiedzieć dziennikarzom New Idea, że Meghan i Harry są zachwyceni faktem, że wszyscy myślą, że ich młodsza pociecha przyjdzie na świat pod koniec czerwca, dzięki czemu teraz mogą w spokoju skoncentrować się na opiece nad maluchem. 

Czekamy na oficjalną informację o narodzinach dziecka Meghan i Harry'ego.

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama