News

Viki Gabor: jej siostra Melisa też ma talent! Co o niej wiemy?

Viki Gabor: jej siostra Melisa też ma talent! Co o niej wiemy?

Fot. Instagram.com/melisagabor05/vikigaborofficial

Viki Gabor jest gwiazdą, ale jej siostra Melisa też ma talent! Co wiemy o 17-latce? Mamy dla Was kilka informacji. ;-) 

Viki Gabor w Hot16Challenge! Kogo nominowała? >> 

Viki Gabor w 2018 roku wzięła udział w drugiej polskiej edycji The Voice Kids. W drużynie Tomsona i Barona dotarła do finału. Ostatecznie zajęła 2. miejsce, przegrywając jedynie z Aniką Dąbrowską.

Viki Gabor nie wygrała The Voice Kids, ale i tak zrobiła ogromną karierę. W 2019 roku reprezentowała Polskę na 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci i, z piosenką Superhero, zdobyła główną nagrodę.

13-letnia wokalistka ma na swoim koncie cztery single – Time, Superhero, Ramię w Ramię i Getaway. Niedawno zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 nagrała też Hot16Challenge, w którym wsparła drugą edycję akcji, której towarzyszy zbiórka „Beef z koronawirusem”. Muzykę do „gorącej szesnastki” Viki Gabor stworzyła jej starsza siostra Melisa, która jest też współautorką tekstu.  

Melisa Gabor – wiek, piosenki, Instagram

Melisa Gabor, tak jak jej młodsza siostra, może pochwalić się talentem muzycznym. 17-latka pisze i komponuje utwory. W jednym z wywiadów Viki Gabor zdradziła, że jej siostra gra na pianinie i gitarze.

Z kolei w rozmowie z portalem Plejada nastolatka zdradziła, że Melisa bardzo jej kibicuje.

Bardzo mnie w tym wszystkim wspiera. Razem ze mną komponuje. Jest w moim świecie i wie, jak to wszystko wygląda. Pomaga mi i wspiera. Jest po prostu super. Cieszę się, że mam taką siostrę, która ze mną pisze i rozumie te wszystkie sprawy – mówiła.

Viki Gabor o tym czy rywalizuje z Roxie Węgiel w #4FUNhome >> 

13-latka dodała, że jej siostra raczej nie zajmie się karierą piosenkarki.

Ona nie czuje, że śpiewanie to jej rzecz, wstydzi się występować na koncertach. Ale tworzymy razem (…). Cały czas robimy jakieś nowe rzeczy i piosenki. Pracujemy razem, po prostu – czytamy.

Melisa Gabor prowadzi swój Instagram. Siostrę Viki Gabor znajdziecie pod nickiem @melisagabor05.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🥰

Post udostępniony przez 🖤MELA🖤 (@melisagabor05)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🖤

Post udostępniony przez 🖤MELA🖤 (@melisagabor05)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😊

Post udostępniony przez 🖤MELA🖤 (@melisagabor05)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[ENG⤵️] Nie mogę uwierzyć w to, jak szybko mijają mi dni! Dziś, po raz pierwszy od finału @junioreurovisionofficial , wracam do domu! Już nie mogę się doczekać aż zobaczę swoich przyjaciół i wrócę do szkoły ❤ Mój plan na najbliższe dni: jak najszybciej nadrobić zaległości by być na bieżąco z materiałem 🤩 Jaki jest Wasz ulubiony przedmiot w szkole? Dajcie znać w komentarzach! 💛 . I can't believe how fast the time is passing by... I'm coming back home today! ❤ I can't wait to see all of my friends and be back in school 🤩 What about you, do you like going to school? What's your favourite subject? Leave a comment with and answer! 💛 . #viki #vikigabor #wearethesuperheroes #winnerofjunioreurovision2019 #school #friends #home

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W drodze do Warszawy!! #wdrodze #Warszawa ❤❤❤

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[ENG⤵️] „Getaway” zbliża się do 1 000 000 streamów na @spotify ! Nigdy nie wiem jak Wam dziękować, dlatego tym razem mam niespodziankę! Już w ten piątek w serwisach streamingowych odbędzie się premiera wyjątkowej akustycznej EPki „Getaway - live acoustics” z nowymi aranżacjami moich utworów! Już teraz możecie się zapisać do pre-save, link w moim bio i na stories! 🔥🔥🔥 Getaway reached almost 1 000 000 streams on Spotify! I’ve got a surprise for you - this friday i will release acoustic versions of my hits on special EP - „Getaway - live acoustics”. You can pre-save it now, link in my bio and stories! #getaway #live #acoustics #new #ep #specialedition #spotify @spotify @spotifypoland

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj