Reklama
placeholder
News

Męskie Granie 2024: bilety. Jakie ceny karnetów i wejściówek 1-dniowych?

Męskie Granie 2024: bilety. Jakie ceny karnetów i wejściówek 1-dniowych?

fot. pixabay.com fot. Facebook/Męskie Granie/

Reklama
Reklama
placeholder

Męskie Granie 2024 obejmie w tym roku wszystkie letnie weekendy od końca czerwca do końca sierpnia i zawita do siedmiu polskich miast. W tym roku finał wyjątkowo będzie miał miejsce w Warszawie, a dokładniej na Letniej Scenie Progresji. Z każdym dniem w sieci pojawia się coraz więcej szczegółów dotyczących tegorocznej - już 15-stej - edycji festiwalu. Kiedy i w jakiej cenie będzie można zakupić bilety na koncerty?

Męskie Granie 2024: MIASTA już znane! Gdzie w tym roku zawita kultowa trasa? >>

Męskie Granie 2024: bilety, karnety, ceny 

Bilety na koncerty odbywające się w ramach Męskiego Grania 2024 można zakupić na stronie Ebilet. Przedsprzedaż dla posiadaczy Allegro Smart ruszyła 6 lutego o godzinie 12.00 i potrwa do 23.59 lub do wyczerpania puli. Sprzedaż regularna rozpocznie się 7 lutego 2024 roku.

W tym roku cena biletu 1-dniowego (piątek lub sobota) wyniesie 249 złotych. Karnet na dwa dni będzie można wkrótce nabyć w cenie 449 złotych. Dokonanie płatności będzie możliwe jedynie za pomocą Blika.

Kupując wejściówki miejcie na uwadze, że wszystkie bilety będą spersonalizowane, czyli podpisane imieniem i nazwiskiem uczestnika festiwalu. Dane będzie można zmienić na nich jednorazowo za 50 złotych.

Osoby z niepełnosprawnością mogą zakupić jedynie standardową wejściówkę, jednak na miejscu będą dostępne dla nich udogodnienia w postaci podestu z podjazdem oraz specjalnej toalety. Koncerty są darmowe dla dzieci poniżej pięciu lat, które oczywiście muszą zjawić się na nich pod opieką osoby dorosłej.
 

fot. instagram.com/meskie_granie/

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama