Reklama
placeholder
News

Męskie Granie ze specjalną piosenką na 15-lecie! To cover w wykonaniu Igo i Brodki

Męskie Granie ze specjalną piosenką na 15-lecie! To cover w wykonaniu Igo i Brodki

fot. YouTube.com/Żywiec Sponsoruje

Reklama
Reklama
placeholder

Z okazji 15-lecia festiwalu Męskie Granie Igo i Brodka nagrali wspólną piosenkę. Jest to cover słynnego utworu Voo Voo.

Męskie Granie 2024 będzie wyjątkowe na wiele sposobów. W tym roku fani festiwalu mogą spodziewać się nie tylko nowego hymnu, ale też koncertu w innym miejscu niż dotychczas. Organizatorzy Męskiego Grania niedawno ogłosili, że finał jubileuszowej edycji nie odbędzie się w Żywcu, a w Warszawie. Zwieńczenie trasy będzie miało miejsce 23 i 24 sierpnia na Letniej Scenie Progresji. Choć na tegoroczny hymn Męskiego Grania przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, w sieci jest już dostępna specjalna piosenka z okazji jubileuszu trasy. 

Męskie Granie 2024: pierwsze informacje. Kiedy bilety trafią do sprzedaży? >>

Męskie Granie 2024: Brodka i Igo nagrali cover z okazji 15-lecia trasy

Brodka i Igo połączyli siły w utworze Nim stanie się tak, jak gdyby nigdy nic w pierwotnym wykonaniu zespołu Voo Voo. Ich cover z okazji jubileuszu Męskiego Grania otrzymał tytuł Myślę sobie, Ż. Piosenka miała swoją premierę 21 marca 2024 roku. Organizatorzy zapewnili, że ich niespodzianka dla fanów jest dopiero początkiem ''muzycznej petardy'':

W tym roku świętujemy 15-lecie trasy Żywiec Męskie Granie! A jak to robimy? Najnowszym coverem piosenki “Nim stanie się tak, jak gdyby nigdy nic nie było” zespołu VOO VOO. Ten sezon zapowiada się na prawdziwie muzyczną petardę, a my zaczynamy już teraz. Świętujcie z nami! Przed Wami: Brodka x Igo w nowym utworze — Myślę sobie, Ż 🔥🔥🔥

Przypominamy, że Męskie Granie 2024 rozpocznie się 28 czerwca. Harmonogram koncertów możecie zobaczyć TUTAJ. Teledysk do utworu Myślę sobie, Ż znajdziecie poniźej:

Myślę sobie, Ż - Brodka x Igo [TELEDYSK]

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama