Reklama
placeholder
News

Skład Męskie Granie Orkiestra 2024 już znany. „Głowy” artystów przejechały przez Warszawę

Skład Męskie Granie Orkiestra 2024 już znany. „Głowy” artystów przejechały przez Warszawę

fot. TikTok: @ostatipolskitaks

Reklama
Reklama
placeholder

Skład Męskie Granie Orkiestra 2024 został ogłoszony 6 czerwca 2024 roku. Tego dnia pojawiła się również informacja, że internauci będą musieli jeszcze trochę poczekać na tegoroczny hymn. Jego premiera została przesunięta z 7 na 11 czerwca. Organizatorzy wcześniej zaliczyli małą wpadkę i ujawnili, kto wykona nadchodzącą piosenkę. Mieszkańcy Warszawy niedawno mieli okazję zobaczyć na ulicach ''głowy'' łudząco przypominające czterech polskich artystów. 

Męskie Granie 2024 zbliża się wielkimi krokami. Będzie to jubileuszowa, 15. edycja trasy. Jej finał, który został zaplanowany na 23 i 24 sierpnia, wyjątkowo odbędzie się nie w Żywcu, a na Letniej Scenie Progresji w Warszawie. Jednego dnia artyści wykonają hymny Męskiego Grania z lat 2010-2023. Pierwsze koncerty z tegorocznej trasy odbędą  się już 28 i 29 czerwca w Amfiteatrze Pod Grojcem w Żywcu. Wtedy będzie można usłyszeć zarówno orkiestrę z 2023 roku, jak i tegoroczny skład Męskiego Grania. Kto się w nim znalazł?

Męskie Granie 2024: te orkiestry zagrają w poszczególnych miastach. Które hymny zabrzmią m.in. w Żywcu? >>

Męskie Granie Orkiestra 2024: tegoroczny skład zdradziły ''głowy''

Męskie Granie Orkiestra 2024 tworzą Mrozu, Daria Zawiałow i bracia Kacperczyk. ''Głowy'' łudząco przypominające artystów w maju 2024 roku przejechały ulicami Warszawy. To, że to właśnie ci artyści wykonają tegoroczny hymn, od początku było bardzo prawdopdoobne. Organizatorzy wcześniej ogłosili, że znaleźli się oni w tegorocznym line-upie Męskiego Grania.

Męskie Granie 2024: line-up już znany! Ci artyści wystąpią na kultowej trasie >>

Nagraniem ''głów'' podzielił się między innymi użytkownik TikToka o nazwie @ostatnipolskitaks:

@ostatnipolskitaks #bolt #warsaw #head #strange ♬ Where's Your Head At - Basement Jaxx

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama