News

Met Gala: najlepsze i najgorsze kreacje gwiazd

Met Gala: najlepsze i najgorsze kreacje gwiazd

fot. YouTube.com/Entertainment Tonight/ekstratv

Met Gala 2022 odbyła się 2 maja w The Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Kto tym razem zachwycił kreacją i przyciągnął wzrok na „modowych Oscarach”?

Roksana Węgiel nie pójdzie na studia? Co z maturą? Odpowiedziała >>

Tegorocznej Met Gali towarzyszyło hasło In America: An Anthology of Fashion (W Ameryce – antologia mody).

Na imprezie nie zabrakło takich gwiazd, jak m.in.: Blake Lively i Ryan Reynolds, Kim Kardashian i Pete Davidson, Sarah Jessica Parker, Gigi Hadid, Stromae, Camila Cabello, Kylie Jenner, Hailey Bieber, Katy Perry, Billie Eilish, Joe Jonas i Sophie Turner. Pojawił się też Elon Musk z mamą. 

Met Gala 2022 – kreacje gwiazd

Blake Lively i Ryan Reynolds byli gospodarzami Met Gali 2022 i olśnili swoimi stylizacjami. Aktorka miała na sobie suknię od Donatelli Versace. W trakcie gali kreacja zmieniła się, dzięki kokardzie, która w pewnym momencie została rozwiązana przez asystentów Lively.

Kim Kardashian pojawiła się na Met Gali w towarzystwie Pete’a Davidsona. Celebrytka zaprezentowała się w sukni, w której kiedyś Marilyn Monroe śpiewała Happy Birthday prezydentowi Stanów Zjednoczonych – Johnowi F. Kennedy'emu.

Za najpiękniejsze kreacje na Met Gali 2022 uznano te, które na tę okazję wybrały nie tylko Blake Lively i Kim Kardashian, lecz także Kendall Jenner, Cardi B, Rosalia czy Emma Chamberlain.

Dawid Podsiadło – koncerty na stadionach. Wśród gości Taco Hemingway i sanah >>

Które stroje wzbudziły najwięcej kontrowersji? Mówi się, że tym razem nie najlepiej zaprezentowały się Emily Ratajkowski, Katy Perry, Kylie Jenner, Sarah Jessica Parker, Camila Cabello oraz Billie Eilish.

Kto Waszym zdaniem skradł show na Met Gali 2022?

Met Gala 2022 – zdjęcia, wideo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.