News

Michał Sieńkowski przejmuje TOP 20!

Michał Sieńkowski przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman)Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn), Malwina Przybylska (@maalwinixx), Przemek Kolarczyk (@kolartv), Katarzyna Tyburska (@ppyssiaa), Lady Madlen (@ladymadlen.official), Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Joanna Siuchnińska (@nina.es_) i Patryk Boro (@patrykboro). Teraz czas na Michała Sieńkowskiego (@elomajkeloo)!

Michała już od 4 lat możecie kojarzyć z platformy YouTube gdzie dał się poznać szerszej publice dzięki serialowi internetowemu Nieprzygotowani gdzie grał rolę Berkowskiego. Po zakończeniu projektu Michał zajął się solowym kanałem, gdzie możecie zobaczyć parodie polskich oraz zagranicznych piosenek - te produkcje często przekraczały ponad milion wyświetleń! 

Po półrocznej przerwie Michał planuje powrót do muzyki i już niedługo sami będziecie się mogli o tym przekonać. Michał od niedawna posiada kota rudzielca o imieniu Bogdan, który - jak twierdzi Michał - stał się identyczny jak on sam :-) Poza nagraniami na YouTube'a Michał uwielbia muzykę, grać na gitarze, śpiewać, kocha też podróżować i wierzy, ze kiedyś mu się uda zwiedzić cały świat.

Michał Sieńkowski – informacje, wiek, ciekawostki

Imię i nazwisko: Michał Sieńkowski

wiek: 27 lat

Zawód: youtuber

Co robię na co dzień: Pracuje przy odcinkach, tworzę muzkę, jem! Kocham jeść!

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: Rap/ Red Hot Chilli Peppers / Pezet

Ulubiona piosenka: aktualnie Sobel - Biznes

Ulubione miejsce: w Polsce - działka mojej dziewczyny na Mazurach, na świecie - wodospady na rzece Dunn, Ocho Rios na Jamajce 

Najbardziej nie lubię: jak nie jest po mojej myśli

Jestem dumny, że: idę w kierunku, o którym zawsze marzyłem

Moja największa wada: lenistwo

Moja największa zaleta: determinacja

Moje ulubione konta na insta: @rudymancuso

Inspiruje mnie: Sobel

Największe marzenie: wydać płytę i zwiedzić cały świat

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 20:00

czwartek 11:00

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.