Reklama
placeholder
News

Michał Szpak z dzieckiem na scenie rozczulił widzów. Spełnił marzenie małej Gai

Michał Szpak z dzieckiem na scenie rozczulił widzów. Spełnił marzenie małej Gai

fot. instagram.com/michal_szpakofficial

Reklama
Reklama
placeholder

W Poniedziałek Wielkanocny odbył się koncert z okazji 100-lecia Disneya. Na scenie Teatru Polskiego w Warszawie wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej i zaśpiewały kultowe piosenki z bajek. Nie zabrakło Edyty Górniak wykonującej Kolorowy wiatr, Katarzyny Łaski śpiewającej Mam tę moc czy Igora Kwiatkowskiego z utworem Drobnostka. Wystąpił również Michał Szpak, a uwagę przykuł nie tylko z powodu swojego występu.

Hey zagra DWA 'Kosmiczne koncerty'. Pierwszy wyprzedał się na pniu >>

Michał Szpak na koncercie 100 lat Disneya

Michał Szpak wykonał podczas koncertu dwie piosenki. Pierwsza z nich to Miłość rośnie wokół nas z bajki Król lew, druga to Pamiętaj mnie z filmu Coco. Oba utwory są niezwykle poruszające, a u osób, które oglądały te produkcje, mogą wywoływać łzy wzruszenia.

Michał Szpak na zdjęciu z dzieciństwa. 'Tak, ten szczerbaty uśmiech to ja' >>

Michał Szpak — bratanica Gaja

Po koncercie wokalista udostępnił na swoim profilu zdjęcia, na których trzyma rękach swoją bratanicę Gaję. Michał pokazywał dziewczynce scenę, trzymał ją za ręce, przytulał i całował. Pod zdjęciami napisał, że występując na tym koncercie spełnił nie tylko swoje, ale także Gai marzenie. Obserwatorów to rozczuliło, pod postem pojawiły się komentarze:

Jejku Przed chwilą była "Miłość rośnie wokół nas" i to było tak cudne i chwyciło za serducho a teraz te kadry z Gają. No totalnie wzrusz ❤️cieszę się że spełniło się wasze marzenie. W każdym z nas jest dziecka ślad i to trzeba pielęgnować.

Przesłodka Gaja😍❤️Występ obłędnie znakomity👏❤️

Sami zobaczcie, jak ta dwójka uroczo wygląda.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama