Reklama
placeholder
News

Michał Szpak z teledyskiem do numeru Bondage. To kolejny singiel z jego ostatniej płyty

Michał Szpak z teledyskiem do numeru Bondage. To kolejny singiel z jego ostatniej płyty

fot. YouTube.com/Miszellll

Reklama
Reklama
placeholder

Michał Szpak ma na swoim koncie trzy albumy studyjne. Ostatnia płyta wokalisty zatytułowana Nadwiślański mrok ukazała się 24 listopada 2023 roku. Krążek promowały takie single jak: Gaja, We Need a Coco, Hiob oraz Smutek (a może mniej). Artysta wielokrotnie podkreślał, że ten krążek jest tym najbardziej osobistym w jego dotychczasowej karierze. 

Justin Timberlake wydał nowy album. Płyta Everything I Thought It Was już dostępna >>

Michał Szpak z nowym teledyskiem do piosenki Bondage

19 marca 2024 roku  Michał Szpak zaprezentował nowy klip do utworu pod tytułem Bondage. Jest to kolejny singiel z płyty Nadwiślański mrok. Wokalista opowiada o nim tak:

Bondage to utwór, w którym opowiadam o niespełnionej miłości, cały czas buzującej w moim sercu. Jest niczym złota klatka, która daje wrażenie dobrostanu, ale jest więzieniem. Każda ze stron wie, że nic tego nie będzie, ale uczucie jest tak magiczne i elektryzujące, że co jakiś czas podchodzi do kolejnej próby sił. Podniecającej, choć z góry skazanej na niepowodzenie. Kolejne przejawy tej miłości okazują się toksyczne, ale wzajemne pragnienie siebie nie ustaje. Tworzy się ambiwalentna, nierozerwalna więź łączącą dwie osoby. Już zawsze będziemy odczuwali pustkę bez siebie, ale wspólna przyszłość będzie niemożliwa. Rytuał ognia unicestwia to emocjonalne więzienie i wypala wspomnienia. Daje nadzieję na nowy początek.Michał.        

Teledysk do piosenki Bondage dzieje się na pustyni i jest bardzo przejmujący.

Eurowizja 2024: reprezentanci krajów. Te występy zobaczymy w konkursie >>

Możecie zobaczyć go poniżej:

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama