News

Michał Szpak - koncerty 2023. Trasa Jowiszja: LOVE IS LOVE rusza w listopadzie

Michał Szpak - koncerty 2023. Trasa Jowiszja: LOVE IS LOVE rusza w listopadzie

fot. instagram.com//michal_szpakofficial/

Michał Szpak jest niewątpliwie jednym z najbarwniejszych i najbardziej charyzmatycznych polskich artystów. Kilka dni temu wokalista podzielił się z fanami nowym singlem Gaja. Utwór zaprezentował  na żywo podczas festiwalu w Sopocie. Artysta od jakiegoś czasu występuje także jako Jowiszja, jest to jego sceniczne alter ego. 

Agnieszka Chylińska z jubileuszową trasą koncertową. W tych miastach wystąpi >>

Michał Szpak - JOWISZJA: LOVE IS LOVE tour - koncerty 2023, miasta, daty

Michał Szpak nie przestaje zaskakiwać swoich wielbicieli. Niebawem wyruszy w trasę koncertową, a publiczność będzie mieć okazję, aby zobaczyć Jowiszję na scenie. Już w listopadzie 2023 roku w ramach trasy Michał Szpak - JOWISZJA: LOVE IS LOVE tour wokalista wystąpi w trzech miastach. Będą to:

  • Kraków, Klub Studio - 27.11. 2023
  • Gdańsk, Klub B90 -29.11. 2023
  • Warszawa, Palladum - 30.11.2023

W opisie wydarzenia możemy przeczytać:

Podczas tych trzech wyjątkowych wieczorów Michał przedstawi nam swoje artystyczne alter ego JOWISZJĘ: muzyczną kapłankę, maskę artysty i duchowe medium. JOWISZJA jest ekscesem scenicznym i zasłoną dla ponadprzeciętnej wrażliwości. Trasa wizualnie jest performatywnym kalejdoskopem, Michał opętany przez Jowiszję na scenie daje z siebie dosłownie WSZYSTKO, natomiast przekaz jest jeden: LOVE IS LOVE. 

Michał Szpak - JOWISZJA: LOVE IS LOVE tour: bilety

Bilety na wszystkie z koncertów są już dostępne. Można je nabyć na platformach biletowych. Ich ceny rozpoczynają się od 129 złotych. 

Jann ogłosił trasę koncertową. W tych miastach wystąpi >>

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.