News

Michał Szpak krytykuje The Voice Kids. Roxie Węgiel mu odpowiedziała

Michał Szpak krytykuje The Voice Kids. Roxie Węgiel mu odpowiedziała

Fot. Instagram.com/michal_szpakofficial/roxie_wegiel

Michał Szpak skrytykował The Voice Kids. Na zarzuty wokalisty zareagowała Roksana Węgiel. Co powiedziała? 

Roxie Węgiel pokazała zdjęcie z I komunii świętej. Słodka? >> 

Michał Szpak o The Voice Kids

Michał Szpak jest jurorem w programie The Voice of Poland od 2017 roku, jednak okazuje się, że nie do końca podoba mu się „młodszy” format show – The Voice Kids.

(…) Te dzieci mają ogromny talent, ogromny. Tylko zabiera się im dzieciństwo po prostu i to jest bardzo kontrowersyjne dla mnie. Ze swojej perspektywy wiem, że ja straciłem 4 lata takiego okresu, gdzie mogłem studiować. Oczywiście ja byłem na studiach, ale one wyglądały zupełnie inaczej, one były wręcz eksternistyczne, i nie wrócisz do tego momentu już, nie jesteś w stanie tego zrobić. I nie wiem, czy te wszystkie dzieciaki, mimo że są gotowe na tę karierę, bo one są gotowe wokalnie, czy im nie będzie tego brakowało. Nie cofniesz tego czasu – powiedział w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

Roksana Węgiel w stroju kąpielowym na sesji zdjęciowej. „Rośnie nam druga Kim Kardashian” >> 

Michał Szpak o The Voice Kids: Roxie Węgiel odpowiada

Niedawno do wypowiedzi Michała Szpaka odniosła się Roksana Węgiel. Przypomnijmy, że 14-latka rok temu wygrała pierwszą edycję The Voice Kids oraz 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Od tamtej pory Roxie jest prawdziwą gwiazdą.

Rodzina Roxie Węgiel się powiększy! Zdradziła płeć >> 

To jest nieprawda, że ‘The Voice Kids’ zabiera dzieciństwo. Jest to cudowna przygoda. Polecam każdemu, kto kocha śpiewać. Czułam się tam jak w domu. Panowała cudowna atmosfera. Ludzie byli niesamowici. Trafiła nam się super ekipa. Miałam okazję poznać tam niesamowite osoby: Edytę Górniak, Tomsona i Barona, Dawida Kwiatkowskiego. Superprzeżycie – powiedziała w rozmowie z portalem Pomponik.

Kto ma rację – Michał Szpak czy Roxie?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kolejny weekend koncertowy za nami😎 Był sztos! Dziękuję całej mojej ekipie za wsparcie @squadwegla 💕tancerzom z @egurroladancestudio i @tomprzadkowsky za przygotowanie świetnej choreografii 😊❤️ Jesteście mega chłopaki!🔥 W Warszawie Pan prezes @universalmusicpolska wręczył mi 2 złote płyty za „Lay Low” i „Dobrze jest, jak jest” było to wielkie zaskoczenie😍😍 Dziękuję wszystkim, którzy tworzyli te piosenki, a przede wszystkim Wam 🥰❤️❤️ Dajecie mi ogromna siłe do dalszego działania😍🔥🔥 Ta trasa jest dla mnie czymś niesamowitym, jestem bardzo wdzięczna za wszystko co mnie spotyka, kocham Was mocno!❤️ ✖️

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hejka Kochani! Lato to moja ulubiona pora roku, uwielbiam słoneczne dni, więc super, że są wakacje 😍 Ja jestem mega zajęta, bo nagrywam w studio nowe kawałki, ale mam nadzieje, że Wam się spodobają ❤️ Teraz jest czas na koncerty, więc spotykam się z Wami częściej niż zazwyczaj i to super uczycie widzieć Was i czuć waszą energię oraz radość 🤗 To wszystko daje mi mega siłę do takich spotkań, ale też do pracy nad nowymi muzycznymi rzeczami dla Was 🔥 Dzięki za to, że jesteście, to dla mnie mega ważne 💗 Buziaki dla was Kochani i mam nadzieje do szybkiego zobaczenia na najbliższych koncertach 😘 #czasNa #ampmwatches #ampmofficial #zegarkiampm #ampmzegarki @ampmwatchesofficial

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hejka kochani❤️ Co tam u Was ? Jak Wam mija lany poniedziałek ?😋

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuje za wczoraj ! #icon #michalszpak #love #live #performance #music #drama #rock #black #longhair #man

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#goodmorning #natural #longhair #man #after #tv #show #voiceofpoland #style @1683_atelier @mateunia #love #ootd

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#natural #longhair #man #homemade #millionreasons

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj