News

Michał Szpak w widowiskowej charakteryzacji. Poznalibyście go?

Michał Szpak w widowiskowej charakteryzacji. Poznalibyście go?

fot. Instagram.com/michal_szpakofficial

Michał Szpak pokazał się w zaskakującej odsłonie i po raz kolejny udowodnił, że nie boi się bawić swoim wizerunkiem. Rozpoznalibyście, że to on?

Michał Szpak odsłonił dekolt na wiosnę. Nowa stylizacja gwiazdy [ZDJĘCIA] >> 

Michał Szpak z pewnością zasługuje na miano jednego z najbardziej charyzmatycznych polskich artystów. Od początku kariery zwraca na siebie uwagę nie tylko twórczością, lecz także tym jak odważnie prezentuje się, nie tylko na scenie.

Michał Szpak w błyszczącej charakteryzacji. Tak zatankował samochód

Niedawno Michał Szpak pokazał na InstaStory filmiki prawdopodobnie z prób do występu. Wokalista ma krótki top i włosy splecione w warkocz. Największą uwagę zwraca jednak twarz, którą Michał Szpak prawie w całości ukrywa pod błyszczącą, niebieską charakteryzacją z kryształkami. 

Na swoim profilu Michał Szpak pokazał filmik, jak w takim wydaniu tankuje samochód.

Michał Szpak pod nowym pseudonimem. Poznajcie alter ego gwiazdy >> 

Niecodzienna stylizacja to prawdopodobnie kolejna odsłona Jowiszji, czyli alter ego piosenkarza. Michał Szpak zaprezentował je przy okazji premiery teledysku Halo Wodospad. Zapowiadał, że Jowiszja to uosobienie wolności i wyzwolicielka z zahamowani i narzuconych standardów.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.