News

Studniówka córki Michała Wiśniewskiego. Tak wyglądała Fabienne

Studniówka córki Michała Wiśniewskiego. Tak wyglądała Fabienne

fot. instagram.com/m_wisniewski1972

Córka Michała Wiśniewskiego, wokalisty Ich Troje, oraz Mandaryny urodziła się 21 sierpnia 2003 roku. 18-latka jest obecnie w klasie maturalnej. Dumni rodzice pochwalili się zdjęciami córki ze studniówki. Jak wyglądała Fabienne?

Fabienne Wiśniewski – studniówka

W tym wyjątkowym dniu dla licealistów, Fabienne mogła liczyć na wsparcie rodziców – Martę i Michała Wiśniewskich. Na studniówce pojawiła się także obecna żona jej taty oraz starszy brat – Xavier.  18-latce podczas uroczystości towarzyszył Kosmo, wraz z którym odtańczyła poloneza.

Fabienne pojawiła się na balu maturalnym w czarnej sukience z bufiastymi rękawami. W szpilkach, jak sama przyznała, wytrzymała zaledwie 3 minuty i ściągnęła je zaraz po odtańczeniu tradycyjnego poloneza. 

Przy okazji chwalenia się pociechą Michał Wiśniewski wyznał jakim kierunkiem studiów zainteresowana jest jego córka. Fabienne marzy o tym, by studiować na Akademii Sztuk Pięknych. 

Michał Wiśniewski szuka pracownika i ujawnia wymagania. Sprawdzamy ogłoszenie wokalisty >>

Okazuje się jednak, że to nie jedyna studniówka, na którą Michał Wiśniewski będzie oddelegowywał dzieci w tym roku – zaledwie tydzień później niż Fabienne, na bal maturalny uda się najstarsza córka jego obecnej żony – Poli Wiśniewskiej. 

Michał Wiśniewski i Mandaryna – małżeństwo, dzieci

Michał Wiśniewski i Mandaryna byli małżeństwem w latach 2002-2006. Uroczystość ślubu odbyła się 10 grudnia 2003 roku w szwedzkiej Kirunie, niedaleko bieguna północnego. Podczas bajkowej ceremonii w lodowej kaplicy Mandaryna miała na sobie suknie ozdobiona trzydziestoma tysiącami małych diamentów, a w jej włosy wplecione były pióra. 

Para doczekała się wspólnie dwójki dzieci – syna Xaviera i córki Fabienne. Xawier Wiśniewski ma obecnie 19 lat, a Fabienne Wiśniewska 18.

 

 

 

@ewa.wasikowska #michałwiśniewski #mandaryna #ichtroje #fabienne #wiśniewska #kajetangora #studniówka #polonez #matura #bal #dorosłość #rodzina #family ♬ Future - Official Sound Studio
Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.