News

Myśleliście, że Michał Wiśniewski w Kijowie był pijany? Oto cała prawda

Myśleliście, że Michał Wiśniewski w Kijowie był pijany? Oto cała prawda

Fot. Instagram.com/m_wisniewski1972

Pamiętacie imprezę z alkoholem w Kijowie, na której Michał Wiśniewski bawił się z Quebo, Matą i Sokołem? Właśnie poznaliśmy całą prawdę o tym wydarzeniu.

13 grudnia 2020 roku na Instagramie niespodziewanie pojawiły się zdjęcia i filmiki z imprezy w Kijowie, w której brali udział Sokół, Quebonafide, Mata, Kukon, Forxst i Michał Wiśniewski. W sieci zawrzało, a internauci prześcigali się w domysłach co to za wydarzenie.

Dziesięć dni później na YouTube pojawił się klip do kawałka Piję wódę i słucham Ich Troje, który jest efektem współpracy artystów.

Quebonafide i Michał Wiśniewski we wspólnym teledysku. „Piję wódę i słucham Ich Troje” >>

Czy Michał Wiśniewski w Kijowie był pijany?

Największe poruszenie wywołały zdjęcia, na których widać Michała Wiśniewskiego przy alkoholu. Nie jest tajemnicą, że piosenkarz leczy się z uzależnienia od alkoholu. Jednak zdaniem niektórych na poszczególnych ujęciach Wiśniewski wyglądał nietrzeźwo. Jaka jest prawda?

Dziennikarz serwisu Pomponik podczas spotkania z Michałem Wiśniewskim zapytał o szczegóły imprezy w Kijowie.

Było naprawdę fantastycznie, co prawda w męskim gronie, ale przynajmniej panie nie były zazdrosne. Może było trochę kontrowersyjnie, ale czy ja wiem – proszę państwa to jest teatr, to była fajna impreza, fajnie się bawiliśmy. Ja nie mogłem pić, bo jestem zaszyty. Nad czym bardzo ubolewałem tego wieczoru. Było kulturalnie. Nic się takiego nie wydarzyło. Było przesympatycznie, fajnie, że się poznaliśmy. Wiemy, na co to wyglądało, no ale to ja mam nadzieję, że nikt kto widział „Żółty szalik” nie uważa od razu, że Gajos jest tego typu alkoholikiem i muszę państwa zapewnić, że Kociniak nie rozpętał „Drugiej wojny światowej” – wytłumaczył.

Michał Wiśniewski używając sformułowania „jestem zaszyty” poinformował, że używa tzw. wszywki alkoholowej. Powoduje ona, że w ciągu kilka minut po wypiciu trunku dana osoba ma szereg nieprzyjemnych objawów.

Wiśniewski opowiedział również o znajomościach, które zawarł na tym wyjeździe.  

Ja przede wszystkim w Kijowie poznałem fantastycznych gości. Oni mogliby być moimi synami, może Sokół wybacz, Ty nie, ale generalnie oni by mogli być moimi dziećmi. Poznałem w końcu hip-hop od drugiej strony. Hip-hop, który się wspiera, hip-hop, który sobie pomaga, który nie ma pretensji, że nie jest w mainstreamie, który opowiada swoją historię. To są idole moich dzieci. Ja mogę powiedzieć tyle – to, że miałem okazję ich poznać, zaprzyjaźnić się, poznać legendę, typu – Sokół, czy tych, co są na topie Quebo, Matę i Kukona. To są rzeczy, które wiele dla mnie znaczą – powiedział.

Quebonafide: kim jest TEEN KASIA z jego nowego singla? Zobacz klip [WIDEO] >>

Myślicie, że impreza w Kijowie była dobrym pomysłem promocyjnym?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.