Reklama
placeholder
News

'Z godnością zniosę odsiadkę' - Michał Wiśniewski w szoku po wyroku więzienia

'Z godnością zniosę odsiadkę' - Michał Wiśniewski w szoku po wyroku więzienia

fot. instagram.com/m_wisniewski1972/

Reklama
Reklama
placeholder

Michał Wiśniewski postanowił przerwać milczenie i opublikował wideo, w którym odniósł się do wyroku sądu, który 30 października 2023 roku  zapadł w sprawie wyłudzenia przez wokalistę pożyczki na ogromną kwotę. 

Michał Wiśniewski usłyszał wyrok. Chodzi o ‘wyłudzenie pożyczki’ >>

Michał Wiśniewski z wyrokiem, trafi do więzienia? Wydał oświadczenie

Przypomnijmy, że lider Ich Troje Lider Ich Troje został uznany za winnego zarzucanych mu czynów i otrzymał karę 1,5 roku pozbawienia wolności, grzywnę w wysokości 80 tysięcy złotych, a także nakaz pokrycia kosztów procesowych. Wyrok nie jest prawomocny.

Michał Wiśniewski postanowił osobiście skomentować decyzję sądu i na swoim profilu na Facebooku opublikował nagranie. Mówi w nim o tym jak sprawa wygląda z jego perspektywy.  Muzyk nie kryje swojego rozczarowania. Wyznał, że: ''z godnością zniesie odsiadkę, jeśli będzie taka potrzeba''. 

Witam wszystkich bardzo serdecznie, pomyślałem, że zanim odbiorę jakikolwiek telefon, z jakiejkolwiek gazety to najlepiej oddać własny krótki statement. na ten temat. (...) Proszę państwa jestem niewinny. Ta informacja gruchnęła na mnie dzisiaj jak grom z jasnego nieba, kiedy jechałem na próbę, więc wiekszość moich planów runęła. Nie wiem co będzie dalej, bo myślę, że najlepszym lekarstwem jest czas, żeby to przetrawić.

Wokalista zapewnił, że w całej tej sytuacji może liczyć na wsparcie swojej rodziny. Dodał też, że przygotuje materiał, który upubliczni w całości. Ma to pozwolić obiektywnie spojrzeć na całą sprawę. Muzyk ma nadzieję, że uzyska pomoc od prawników. Stwierdził, że będzie odwoływał się od wyroku. 

Ten wyrok jest okropny, straszny, ale żona każe mi nagrywać to krótko, więc powiem. Z godnością zniosę odsiadkę, jeżeli będzie taka potrzeba, bo odsiadka za niewinność to trochę jak prześladowanie. Chciano nadać SKOK-owi Wołomin i całej aferze twarz? No to nadano. Ja nazywam się Michał Wiśniewski i jestem niewinny. I co? Po aferze? Nie sądzę. 

Myślicie, że Michałowi Wiśniewskiemu uda się uniknąć pozbawienia wolności?

Michał Wiśniewski szuka pracownika. Kogo i za ile? >>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama