News

Michele Morrone w gorącej sesji zdjęciowej! [FOTO, WIDEO]

Michele Morrone w gorącej sesji zdjęciowej! [FOTO, WIDEO]

Fot. Instagram.com/iammichelemorroneofficial

Michele Morrone w gorącej sesji zdjęciowej! Zobaczcie efekty kampanii, w której jakiś czas temu wziął udział Massimo z 365 Dni.

Michele Morrone przenosi się do Hollywood! „Nie mam wyjścia” >> 

Michele Morrone zagrał główną rolę w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej 365 Dni i od tamtego czasu jest gwiazdą na całym świecie. 29-letni Włoch ma miliony fanów na Instagramie, a jego kariera rozwija się w zawrotnym tempie!

Na początku lipca 2020 roku mówiło się, że filmowy Massimo podpisał kontrakt reklamowy ze współzałożycielem Guess. Podawano, że Michele Morrone otrzyma za współpracę z Paulem Marciano sześciocyfrowe wynagrodzenie.

Michele Morrone - Dolce&Gabbana - kampania 

Michele Morrone ma na swoim koncie już współpracę z innym luksusowym domem mody – Dolce&Gabbana. Niedawno na profilu marki @dolcegabbana pojawiły się zdjęcia z nowej kampanii, w której wziął udział gwiazdor filmu 365 Dni.

Michele Morrone podpisał nowy kontrakt! Massimo z 365 Dni zarobi krocie >> 

Michele Morrone promuje kolekcję damską i męską Dolce&Gabbana w kampanii DG Loves Napoli. Towarzyszy mu modelka – Chiara Scelsi. Jak wskazuje nazwa, sesja zdjęciowa została zrealizowana we włoskim Neapolu. Na fotkach Michele Morrone pozuje m.in. w koszulce na ramiączkach, szortach i bieliźnie. ;-) 

Jak Wam się podobają te zdjęcia?

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

.365.

Post udostępniony przez Michele Morrone (@iammichelemorroneofficial)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.