News

Michele Morrone spotyka się z jedną sióstr Kardashian? Gorące nagranie obiegło sieć

Michele Morrone spotyka się z jedną sióstr Kardashian? Gorące nagranie obiegło sieć

fot. Instagram / @iammichelemorroneofficial / thekardashianshulu

Wiele wskazuje na to, że gwiazdora serii 365 dni oraz Khloe Kardashian łączy coś więcej, niż przyjaźń. Celebrytka niedawno doczekała się drugiego dziecka z koszykarzem, Tristanem Thompsonem. Warto wspomnieć, że kilka dni po tym, jak zdecydowali się, aby ich kolejna pociecha przyszła na świat za pomocą surogatki, kobieta dowiedziała się o jego zdradzie. Niewykluczone, że Kardashianka w końcu zakończyła związek z niewiernym partnerem i związala się z odtwórcą Massimo. Podczas pokazu Dolce & Gabbana mężczyzna bez wątpienia wzbudzał bowiem jej zainteresowanie.

Kolejne 365 Dni: Michele Morrone – nowy singiel Angels promuje film >>

Michele Morrone i Khloe Kardashian są parą?

Po pokazie Dolce & Gabbana, który odbył się pod koniec września w Mediolanie, w sieci nie bez powodu zrobiło się głośno od plotek o rzekomym związku Michele Morrone oraz Khloe Kardashian. Na jednym z nagrań z wydarzenia wyraźnie widać, jak celebrytka szepcze do ucha gwiazdorowi 365 dni i ściska go za ramię. Ponadto, aktor wcześniej umieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w objęciach celebrytki. Według doniesień mediów, przystojny włoch miał kontynuować rozmowę z Kardashianką również na afterparty.

Wojtek Gola i Wiktoria Gąsiewska: aktorka skomentowała znajomość z włodarzem Fame MMA. Co ich łączy? >>

Zarówno Michele Morrone, jak i Khloe Kardashian nie odnieśli się jeszcze do domysłów na temat ich rzekomego związku. Nagranie z pokazu Dolce & Gabbana trafiło między innymi na profil na Twitterze o nazwie @khloedashbra:

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.