News

Migotki w 4FUN KIDS: wystartował program z teledyskami dla dzieci niesłyszących!

Migotki w 4FUN KIDS: wystartował program z teledyskami dla dzieci niesłyszących!

fot. materiały własne/4FUN.TV

W 4FUN KIDS staramy się zadbać o wszystkie maluchy i ich potrzeby. Zależy nam na tym, żeby każde dziecko znalazło na naszym kanale coś dla siebie.

W 4FUN KIDS uruchomiliśmy pierwsze w Polsce pasmo z teledyskami dla dzieci przetłumaczonymi na język migowy. Przekładem zajęły się dwie profesjonalne tłumaczki Polskiego Języka Migowego – Kasia i Gosia.

Małgorzata Limanówka i Katarzyna Głozak przetłumaczyły dla Was najpopularniejsze dziecięce przeboje (a ta baza cały czas rośnie!). Nasze pasmo skierowane jest do dzieci niedosłyszących, głuchych, ale również do dzieci słyszących – dzięki atrakcyjnej formie one również mogą poznać świat Polskiego Języka Migowego!
 
Migotki w 4FUN KIDS dają szansę zmarginalizowanej do tej pory w telewizjach muzycznych grupie dzieci głuchych lub niedosłyszących umożliwiając im odczuwanie muzyki w najlepszy i najbardziej zrozumiały dla nich sposób. Dodatkowo program wprowadza dzieci słyszące w zupełnie nowy dla nich świat języka migowego.

Pasmo Migotki w 4FUN KIDS możecie oglądać w każdy poniedziałek o 10.00, czwartek o 9.00 oraz sobotę o 17.00

To co? MIGIEM przed telewizory! :-)
 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.