News

Miss Polonia 2020 – finalistki. Która zostanie najpiękniejszą?

Miss Polonia 2020 – finalistki. Która zostanie najpiękniejszą?

Fot. YouTube.com/Miss Polonia

Przed nami wybory Miss Polonia 2020. Poznajcie wszystkie finalistki! Która z nich zostanie najpiękniejszą?

Roast Friza – kto wystąpi? [DATA, LISTA] >>  

Miss Polonia 2020 – data

Finał wyborów Miss Polonia 2020 odbędzie się 8 marca 2021 roku o godzinie 20.00 w Teatrze Wielkim w Łodzi. Widowisko zostanie zorganizowane z udziałem publiczności.

Na gali nie zabraknie muzycznych niespodzianek! Wystąpią Alicja Szemplińska, Krystian Ochman i Marcin Sojka. 

W jednym z najstarszych konkursów piękności na świecie o koronę najpiękniejszej zawalczy 20 dziewczyn z całej Polski. Która z nich zostanie następczynią Karoliny Bielawskiej – Miss Polonia 2019? Zobaczcie zdjęcia wszystkich kandydatek do tytułu Miss Polonia 2020!

Małgorzata Rozenek ma własną markę odzieżową! Co sprzedaje? >>

Miss Polonia 2020 – finalistki

AMELIA TROCHIMCZUK, Międzyzdroje, 19 lat

Z zawodu jest modelką. Jej hobby to taniec, śpiew i gra na fortepianie. Amelia studiuje kosmetologię. Od ponad 15 lat jeździ na nartach, a od 4 – na snowboardzie. Chciałaby zdobyć tytuł instruktora narciarstwa.

 

MAJA BISKUPSKA, Warszawa, 24 lata

Jest absolwentką wydziału Sztuki Nowych Mediów na ścieżce anglojęzycznej Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Pracuje jako grafik. Jej zainteresowania to sztuka, sporty ekstremalne i architektura.

 

JESSICA GUZEK, Warszawa, 22 lata

W tym roku ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej pasją są sport, szczególnie tenis ziemny i literatura. Jessica Guzek planuje ukończyć kurs spadochronowy AFF.

 

DARIA SZWABA, Gdańsk, 20 lat

Jest studentką drugiego roku wychowania fizycznego i sport jest jej największą pasją. Daria pracuje jako trener w Akademii Sportowej Pomorze. Kocha taniec i podróże.

 

AGATA JAROSZ, Świdnik, 23 lata

Ukończyła administrację na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, aktualnie studiuje kosmetologię. Pracuje jako modelka. Agata Jarosz od ponad 8 lat jeździ na motocyklach.

 

WIKTORIA SOLECKA, Rząśnia/Częstochowa, 19 lat

Studiuje kryminalistykę i kryminologię na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Interesuje się ratownictwem medycznym.

 

KLAUDIA WONATOWSKA, Chełmża, 23 lata

Przez 3 lata studiowała prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Teraz mieszka w Warszawie i pracuje w międzynarodowej korporacji. Zajmuje się też modelingiem. Jej hobby to fitness, motoryzacja i teatr.

 

WERONIKA DOMAGALSKA, Piastów, 24 lata

Ukończyła prawo. W przyszłości chciałaby otworzyć własny biznes. Jej zainteresowania to muzyka, literatura, kultura Azji.

 

NATALIA GRYGLEWSKA, Częstochowa, 22 lata

Absolwentka dietetyki klinicznej na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Aktualnie studiuje w Warszawie. Największą pasją Natalii są podróże.

 

KLAUDIA PLESIAK, Łódź, 21 lat

Klaudia jest absolwentką dziennikarstwa. W tym roku rozpoczęła naukę w Pro Makeup Academy w Warszawie. Wizaż i charakteryzacja filmowa to jej największe pasje i chce z nimi związać przyszłość. 21-latka od lat trenuje siatkówkę. Gra w lidze w swoim mieście.

 

NATALIA TARASIUK, Łosice, 21 lat

Studiuje analitykę gospodarczą na UMCS w Lublinie oraz informatykę  i ekonometrię na SGGW w Warszawie. W wolnych chwilach pracuje jako modelka i pomaga rodzicom prowadzić gospodarstwo. Jej zainteresowania to ogrodnictwo, gotowanie, fitness, podróże.

 

ROKSANA KAROLAK, Łagiewniki Nowe, 21 lat

Roksana studiuje prawo i dziennikarstwo. Bierze udział w sesjach zdjęciowych i pokazach mody. Najbardziej interesuje ją gotowanie.

 

 

DOMINIKA OLESZKO, Serock, 25 lat

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Leona Koźmińskiego, W czasie studiów została „twarzą” Akademii. Jej pasją są podróże, sport. Interesuje się zdrowym odżywianiem.

 

KATARZYNA GWIAZDA, Ostrołęka, 25 lat

Ukończyła zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim, a teraz pracuje jako agent nieruchomości. Kasia przez kilka lat trenowała lekkoatletykę, zdobyła kilka medali Mistrzostw Polski w skoku w dal i trójskoku. W wolnych chwilach czyta książki, gra w tenisa, gotuje oraz uczy się języków obcych. Zna bardzo dobrze język włoski.

 

FAUSTYNA WESPIŃSKA, Bydgoszcz, 24 lata

Jest studentką organizacji produkcji filmowej i tv. Przez 7 lat trenowała siatkówkę oraz lekkoatletykę. Obecnie ćwiczy głównie na siłowni i biega. Oprócz sportu jej pasją jest modeling i wizaż oraz aktorstwo.

 

ALEKSANDRA MRÓZ, Raszków, 21 lat

Studiuje wychowanie fizyczne, pracuje jako kelnerka. Aleksandra interesuje się szeroko pojętym rozwojem osobistym oraz psychologią i aktywnością fizyczną.

 

PAULINA SOKOWICZ, Łęczyca, 21 lat

Studiuje kosmetologię w Poznaniu. Zajmuje się też modelingiem, a jej wielką pasją są podróże. Paulina Sokowicz uprawia sport – biega, tańczy, jeździ na rolkach, trenuje pole dance. Przyszłość chce związać z projektowaniem ubioru.

 

MONIKA PRZYBYŁ, Bydgoszcz, 21 lat

Studiuje prawo w biznesie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jej największą pasją jest lekkoatletyka, od 8 lat trenuje skok wzwyż. Monika jest multimedalistką Mistrzostw Polski oraz półfinalistką Mistrzostw Europy. Interesuje się ekologią.

 

JUSTYNA JARCZEWSKA, Zduńska Wola, 19 lat

Jest studentką Uniwersytetu Łódzkiego. Interesuje się psychologią, a w wolnym czasie zajmuje się fotomodelingiem i aktorstwem.

 

CINDY BARANOWSKA, Berlin - Polonia Niemiecka, 20 lat

Cindy studiuje marketing mody, pracuje w kancelarii prawnej. Jest modelką, uwielbia tańczyć i podróżować.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.