Reklama
placeholder
News

Zespół MODELKI ze Złotą Płytą. Kim są dziewczyny podbijające listy przebojów?

Zespół MODELKI ze Złotą Płytą. Kim są dziewczyny podbijające listy przebojów?

fot. instagram.com/modelkiontop

Reklama
Reklama
placeholder

MODELKI to girlsband, który w połowie ubiegłego roku pojawił się na polskiej rapowej scenie. Dziewczyny właśnie zdobyły Złotą Płytę za singiel Chyba, że z Tobą. Kim są i co o nich wiemy?

Popek trafił do szpitala psychiatrycznego. Partnerka rapera potwierdza >>

MODELKI - skąd się wziął zespół?

Pomysł na girlsband dał Antony Esca, autor hitowego DISS NA BUDZIKI, producent Vłodarski oraz Ula Kowalska, zwyciężczyni programu Mali Giganci. Założeniem projektu było znalezienie trzech dziewczyn i stworzenie z nich girlsbandu tworzącego rap, do którego można się dobrze bawić. 

MODELKI - kim są dziewczyny?

Pierwszą członkinią zespołu została właśnie Ula Kowalska. Później do grupy dołączyła Agnieszka Nowakowska, wokalistka i finalistka The Voice Kids, która znała się z Ulą już wcześniej. Jako trzecia do MODELEK dołączyła Zuzanna Fijak - lekkoatletka, która amatorsko nagrywała rapowe numery na YouTube i covery na TikToku.

Fagata w CIĄŻY wije się w nowym teledysku. Rapuje o swoich 'dwóch osobowościach' >>

MODELKI - muzyka

Ula, Zuza i Aga do tej pory zaśpiewały m.in. utwory On Me, Industry Plant, Billboard Drop (feat. Meggie) i Modelki. Ich najświeższy singiel sprzed dwóch tygodni - Chyba, że z Tobą - jest ich największym dotychczasowym hitem.

POV, SLAY, SIGMA, BRUH, KYS - co mówią młodzi w sieci? Jest nowy raport trudnych słów >>

MODELKI - Chyba, że z Tobą

20 kwietnia nowy singiel MODELEK zyskał status Złotej Płyty. Post na ich profilu na Instagramie @modelkiontop ogłosił:

Singiel „Chyba, że z Tobą” właśnie pokrył się złotem. 

@modelkiontop od pierwszego utworu szturmem podbijają muzyczny rynek, a ich najnowszy hit jeszcze przed premierą stał się viralem! Utwór nieustannie zajmuje #1 na muzycznej karcie Na czasie YT, a od dzisiaj jest też #1 na @spotify w Polsce!

Utwór ma już prawie 10 milionów odsłuchań na Spotify. Cztery tygodnie od premiery piosenka jest nadal na 5. miejscu na karcie Na czasie w kategorii muzyka na YouTube. Według OLiS – single w streamie, cotygodniowej listy przebojów, klasyfikującej najpopularniejsze utwory muzyczne w serwisach streamingowych w Polsce, Modelki z Chyba, że z Tobą dotarły na 1. miejsce notowania.

2 maja 2024 utwór osiągnął status Platynowej Płyty.

Jak Wam się podoba singiel Chyba, że z Tobą?

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama