News

Team X 2 - kim jest Monika Kociołek? [WIEK, INSTAGRAM, CHŁOPAK]

Team X 2 - kim jest Monika Kociołek? [WIEK, INSTAGRAM, CHŁOPAK]

fot. instagram.com/monika.kociolek/

Kim jest Monika Kociołek z Teamu X 2? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje. Sprawdźcie!

Dawny Team X o nowym składzie: ‘Żenada rozlała się po mnie’ >>

Team X i Team X 2: informacje, członkowie

Od kilku tygodni głośno jest o nowej ekipie Teamu X. Osoby z pierwszego składu działają niezależnie. 

Przypomnijmy, że Projekt X powstał w sierpniu 2019 roku i miał trwać dwa lata. Na początku wzięło w nim udział pięciu influencerów – Kacper Blonsky, Stuart Stuu Burton, Lexy Chaplin, Marcin Dubiel i Julia Kostera.  W grudniu do Teamu X dołączył Michał Gała, jednak kilka miesięcy później opuścił projekt. W kwietniu 2020 roku uczestniczką została również Natalia Karczmarczyk. Niestety po paru miesiącach zaczęto spekulować o konfliktach między uczestnikami i złej atmosferze w Domu X. Kiedy szeregi projektu opuszczały kolejne osoby, coraz częściej pojawiały się informacje o jego zakończeniu. 

12 grudnia 2020 roku na oficjalnym kanale Teamu X pojawił się film o tytule Team XSiedem, w którym poznaliśmy wszystkich uczestników nowej odsłony projektu.

W Team X 2 udział biorą Natalia Natsu Karczmarczyk, Marcin Sheo Ejsmont, Karol Piechu Pieszko, Czaro Nykiel, Julia Żugaj, Patrycja Mołczanow, Leksiu oraz Monika Kociołek.

Team X 2 – kim są członkowie nowego składu? >>

Monika Kociołek Team X 2 – wiek

Nie jest dokładnie wiadomo kiedy influencerka obchodzi urodziny. Monika Kociołek w 2020 roku skończyła 18 lat. Na jej profilu na Instagramie można zobaczyć zdjęcia z imprezy urodzinowej.

Monika Kociołek Team X 2 – chłopak

Wiele osób szuka informacji na temat chłopaka Moniki. W internecie można przeczytać informacje, że Monika Kociołek i Karol Piech są w związku. Na ich instagramowych profilach możemy zobaczyć zdjęcia, które mogłyby wskazywać, że influencerzy są parą, ale w filmie Natsu Poznajcie nowy Team X dowiadujemy się, że Monika Kociołek i Karol Piech nigdy parą nie byli.

Monika Kociołek Team X 2 – Instagram i TikTok

Monika Kociołek na Instagramie i TikToku ma taką samą nazwę konta i znajdziecie ją wpisując w wyszukiwarce @monika.kociolek.

Na tej pierwszej platformie obserwuje ją ponad 519 tysięcy osób. Na TikToku Monika ma aż milion fanów!

Lubicie Monię? 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.