News

Movember 2019: dołącz do akcji ROBIMY TO DLA JAJ

Movember 2019: dołącz do akcji ROBIMY TO DLA JAJ

fot. materiały własne/4FUN.TV

Movember Polska to jedyna ogólnopolska kampania dotycząca męskich chorób nowotworowych - raka jąder i prostaty. Jej symbolem są wąsy - zapuszczane jesienią prowokują do dyskusji na temat zmiany nie tylko wyglądu, ale i nawyków związanych z własnym zdrowiem. Od 2014 roku zrealizowano pięć ogólnopolskich tournée badając mężczyzn od Trójmiasta po Bielsko-Białą. W samym tylko roku 2018 przebadano bezpłatnie ponad 2200 mężczyzn diagnozując 32 przypadki zmian nowotworowych. W tym roku trasa z mobilnym gabinetem ruszy już 5 października, a zakończy się dopiero 15 grudnia. Hasło akcji to… „robimy to dla jaj” 😉

Rok szkolny 2019/2020: kalendarz dni wolnych >>

Tegoroczną akcję będzie promowała wyjątkowa sesja zdjęciowa, w której udział wzięli m.in. Cyber Marian i nasz prezenter Mateusz Jędraś. Autorem zdjęć jest Adam Mikołajczyk zajmujący się wyłącznie męskimi portretami.

Ed Sheeran przerywa karierę! >>

Na sesji zostaną pokazane dedykowane produkty, które Cupsell.pl, TakaPara oraz Kubota przygotowały dla Movember Polska. Dochód z ich sprzedaży przekazywany jest na rzecz organizowanych przez nas wydarzeń z bezpłatnymi badaniami USG jąder oraz badaniami poziomu PSA we krwi dla mężczyzn na terenie całego kraju.

Zobaczcie jak wyglądała sesja dla Movember 2019!
 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj