News

Multikino, Cinema City, Helios – kiedy otwarcie kin? Są daty

Multikino, Cinema City, Helios – kiedy otwarcie kin? Są daty

Fot. Pixabay.com

Multikino, Cinema City, Helios – kiedy otwarcie kin? Są daty. Zobaczcie od kiedy będziemy mogli obejrzeć tam film!

Prawo jazdy 2021: kierowcy kategorii B z większymi uprawnieniami >> 

Kina w Polsce zostały zamknięte 11 marca 2020 roku. Rząd podjął taką decyzję, aby zapobiec wzrostowi zachorowań na koronawirusa. Zezwolono na ponowne otwarcie kin od 6 czerwca. Z tej możliwości skorzystały jednak mniejsze obiekty. Jak podają portale, inne multipleksy czekały na decyzję dystrybutorów o wprowadzeniu do kin nowych filmów. Znaczenie miały też wytyczne dotyczące funkcjonowania w nowym reżimie sanitarnym. Mówi się, że właściciele dużych kin chcieli ocenić czy będą w stanie funkcjonować bez strat finansowych.

Multikino, Cinema City, Helios otwarte. Od kiedy?

M.in. na stronie serwisu Business Insider możemy przeczytać, że Multikino, jako pierwsza sieć multipleksów, uruchomi część swoich kin w piątek 19 czerwca. Wtedy zostaną otwarte wszystkie obiekty w Warszawie i Poznaniu oraz te w Zgorzelcu i Pruszkowie.

Z kolei 34 placówki Cinema City zaczną działać 2 tygodnie później – 3 lipca. Tego samego dnia na seans będziemy mogli wybrać się do sieci kin Helios i pozostałych placówek Multikina.

Do ponownego otwarcia naszych kin podeszliśmy ze spokojem i uruchamiamy je stopniowo, żeby każde z nich było dobrze przygotowane. Pierwsze kina wznawiają działalność 19 czerwca br., a pozostałe Multikina uruchomimy 3 lipca br. Mając na względzie bezpieczeństwo i komfort naszych pracowników oraz widzów w sieci Multikino wdrożyliśmy rządowe wytyczne dotyczące funkcjonowania kin po otwarciu – cytuje wypowiedź prezesa Multikina, Pawła Śwista, Business Insider.

RCS zastąpi SMS? Jak to włączyć i czy jest to konieczne? >>  

Kina znowu otwarte. Jakie zasady obowiązują?

  • Widzowie mogą korzystać nie więcej niż z połowy dostępnych miejsc w sali kinowej.
  • Miejsca powinny być zajmowane z zachowaniem odpowiedniego odstępu. Zasada „jednego wolnego miejsca” między osobami nie dotyczy jednak opiekuna dziecka poniżej 13. roku życia, osoby niepełnosprawnej  czy mieszkańców jednego gospodarstwa domowego. 
  • Na terenie kina należy zasłaniać usta i nos.
  • W obiektach mają pojawić się płyny dezynfekujące.
  • Sale mają być dezynfekowane.

Prezes Multikina poinformował, że zgodnie z wytycznymi rządu, na terenie multipleksów oraz w toaletach znajdują się stacje do dezynfekcji rąk. Toalety są regularnie sprzątane. Tam znajdują się też instrukcje jak prawidłowo myć ręce. Multikino zostało też specjalnie oznaczone, żeby ułatwić widzom i pracownikom zachowanie dystansu społecznego. Pracownicy zostali wyposażeni również w przyłbice.

Dodatkowo bilety na film można kupić płacąc za niego bezgotówkowo w kasie, BLIK-iem lub telefonem. Można skorzystać też ze sprzedaży wejściówek online na stronie internetowej lub w aplikacji.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Długo czekaliśmy na ten moment, ale już teraz możemy potwierdzić, że wybrane kina sieci Multikino ⭐ zostaną otwarte 19.06! ⁣ Już od najbliższego piątku będziesz mógł oglądać najlepsze filmy na wielkim ekranie, ale zanim to nastąpi sprawdź, jak dbamy o Twój komfort 🤗. Szczegóły przedstawia poniższa grafika. ⁣ ⁣ Lista kin otwartych od 19.06:⁣ ✓ Poznań 51⁣ ✓ Poznań Stary Browar⁣ ✓ Poznań Malta⁣ ⁣ ✓ Warszawa Ursynów⁣ ✓ Warszawa Targówek⁣ ✓ Warszawa Wola⁣ ✓ Warszawa Złote Tarasy⁣ ✓ Warszawa Młociny⁣ ⁣ ✓ Zgorzelec⁣ ✓ Pruszków⁣ ⁣ 💥 Pozostałe kina sieci Multikino zostaną otwarte 03.07 💥⁣ Już teraz możesz zakupić bilety na filmy, które przygotowaliśmy dla Ciebie na otwarcie 🎦.⁣ ⁣ Sprawdź: https://multikino.pl/repertuar/ 📋

Post udostępniony przez Multikino (@multikino_polska)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj