News

Mustache Yard Sale: wyjątkowe targi wracają do Pałacu Kultury

Mustache Yard Sale: wyjątkowe targi wracają do Pałacu Kultury

fot. materiały prasowe

Wielkimi krokami nadchodzi kolejna edycja Mustache Yard Sale. 13 kwietnia słynne Wąsy powracają do Pałacu Kultury i Nauki z nowym formatem swojego wydarzenia! Wstęp na targi jest oczywiście bezpłatny.

Podczas 32. edycji targów przez dwa dni na odwiedzających czekać będzie nie tylko wyjątkowa, butikowa selekcja niezależnych, nadwiślańskich twórców mody, ale także szeroka oferta naturalnych kosmetyków, roślin, designerskich dekoracji wnętrz i akcesoriów. Do tego całe mnóstwo tematycznych warsztatów, ciekawych spotkań i paneli dyskusyjnych oraz zajęcia jogi. Najwyższa pora na wiosenne przebudzenie!

To będzie pionierska edycja.Tym razem skupiamy się już nie tylko na modzie, ale również na pielęgnacji ciała i trosce o naszą kondycję duchową i ekologię w naszym codziennym życiu – mówi Patryk Deba, jeden z twórców Mustache Yard Sale.

Pełna lista wystawców Mustache Yard Sale >>

Wśród starannie wyselekcjonowanych wystawców znajdą się zarówno dobrze już znane i lubiane marki, takie jak Nago, Lovelin, Baltica, Zisou, Koi czy Saint Warsaw Store, ale także ożywczy powiew nowości w postaci wschodzących gwiazd modowej sceny niezależnej. Prócz tego na uczestników będą czekać warsztaty z pielęgnacji twarzy i produkcji własnych kosmetyków naturalnych oraz zajęcia jogi. Tradycyjnie już wydarzenie rozgrywać się będzie na tle fantastycznej muzyki, tym razem prezentowanej przez najlepsze stołeczne DJki.

Targi Mustache Yard Sale organizowane są nieprzerwanie od 2008 roku. Celem przyświecającym twórcom wydarzenia jest promocja polskiej mody niezależnej oraz ambitnego polskiego designu, wspieranie tego co w modzie ciekawe, unikatowe i wciąż nie odkryte. Dzisiaj Mustache Yard Sale to nie tylko sprzedaż ubrań i designu. To również koncerty, warsztaty oraz panele dyskusyjne poświęcone trendom i lifestylowi.

Do tej pory targi odwiedziły kilkukrotnie 5 największych miast Polski, gromadząc ponad 1000 wystawców oraz blisko 100 000 odwiedzających rocznie. W 2013 roku Mustache wystartował ze swoim równoległym projektem - platformą sprzedażową Mustache.pl, będącą kontynuacją targów w Internecie i oferującą dostęp online do oferty starannie wyselekcjonowanych twórców mody niezależnej.

Dołącz do wydarzenia i do zobaczenia na Mustache Yard Sale!

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj