Reklama
placeholder
News

Friz wśród najmłodszych polskich milionerów. Kto jeszcze?

Friz wśród najmłodszych polskich milionerów. Kto jeszcze?

fot. Instagram.com/frizoluszek

Reklama
Reklama
placeholder

Friz znowu znalazł się w gronie najmłodszych milionerów w Polsce. Czyje nazwiska też trafiły na listę? 

Młodzieżowe Słowo Roku 2022 ogłoszone! Wyniki plebiscytu >>

Listę 40 najbogatszych Polaków, którzy dorobili się fortuny przed 40. urodzinami opublikował magazyn Wprost. Które miejsce zajął Karol Wiśniewski?

Najmłodsi milionerzy w Polsce – lista

Friz w 2022 roku znalazł się na 32. pozycji. W porównaniu z poprzednim rokiem, kiedy 26-latek debiutował w zestawieniu, to spadek o 11 miejsc.

Jak podał Wprost, firma Ekipa Holding SA jest wyceniana na 155 milionów złotych.  Friz ma mieć około 41% udziałów, które są warte niecałe 64 miliony złotych.

Wiktoria Gąsiewska – związek potwierdzony. Kim jest Jasper Sołtysiewicz? >> 

W zestawieniu najmłodszych milionerów w Polsce znaleźli się jeszcze m.in.: Robert i Anna Lewandowscy (6. miejsce, 625 milionów złotych), Marcin Gortat (8. miejsce, 490 milionów złotych), Ewa Chodakowska (17. miejsce, 210 milionów złotych), Wojciech Szczęsny (19. miejsce, 130 milionów złotych), Agnieszka Radwańska (24. miejsce, 103 miliony złotych), Grzegorz Krychowiak (25. miejsce, 92 miliony złotych). Najmłodszą bohaterką zestawienia i debiutantką jest Iga Świątek. 21-letnia tenisistka trafiła na 40. miejsce z majątkiem 45 milionów złotych.

Kto jest w TOP 3 najmłodszych milionerów? To osoby niezwiązane z show-biznesem. Pierwsze miejsce należy do Tomasza Domogały (1,7 miliarda złotych), drugie zajął Wiesław Jakub Wawrzyniak (1,6 miliarda złotych), a podium zamyka Tomasz Furman (1,4 miliarda złotych).

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama