Mój profil
News

Najlepsze covery „Despacito”

Najlepsze covery „Despacito”

„Despacito” Luisa Fonsi i Daddy Yankee to piosenka, która ma duże szanse zostać największym hitem tego lata! A my specjalnie dla Was zrobiliśmy przegląd internetu i wybraliśmy kilka najfajniejszych coverów tego numeru. Zobaczcie i dajcie znać, który z nich podoba się Wam najbardziej!

Maxi Espindola i Agustín Bernasconi 

Tych dwóch wokalistów tym razem wzięło na warsztat właśnie kawałek „Despacito” i ich cover ma już ponad 24 miliony wyświetleń! Niektórzy internauci twierdzą nawet, że jest lepszy od oryginału…

Madilyn Bailey & Leroy Sanchez

Ta dwójka youtuberowych wyjadaczy nie mogła nie nagrać swojej werji piosenki. Na profilu Madilyn wideo po 3 dniach od publikacji zanotowało już ponad milion wyświetlań, a ta liczba stale rośnie!

Carolina García i Sergio López

Ta dziewczyna nagrała swoją, trochę spokojniejszą od oryginału wersję piosenki i powoli podbija serca użytkowników YouTube’a. My też musimy przyznać, że ma coś w sobie!

Angelic

Na koniec cover od młodej zdolnej Angelic o anielskim głosie! Bardzo nam się podoba takie kobiece wykonanie tej piosenki i chyba nie tylko nam, bo youtuberka ma już ponad 600 tysiecy subskrybcji. Sprawdźcie sami!

 Aula39

To nasz absolutny faworyt, jeśli chodzi o covery „Despacito”. Chłopaki dali radę i to w dodatku a capella!

 

Na koniec posłuchajcie jeszcze raz oryginału!

Zobacz też: Weź udział w konkursie i wygraj dla siebie prezent na Dzień Dziecka!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj