News

Najlepsze przebrania na Halloween 2019? Mamy je wszystkie

Najlepsze przebrania na Halloween 2019? Mamy je wszystkie

fot. publicdomainpictures.net

Halloween 2019 nadciąga wielkimi krokami. To idealna okazja by pozwolić sobie na trochę luzu i zamiast w klasyczne, imprezowe ciuchy „wskoczyć” na tę wyjątkową okazję w jakiś wyjątkowy kostium. 

To NIE JEST Ariana Grande! Zgadniecie kto się za nią przebrał? >>

Kreacje na Halloween powinny z założenia być straszne – w Stanach Zjednoczonych, skąd wywodzi się to święto, dzieci przebrane za duchy, wampiry, czarownice itp. 31 października chodzą po domach sąsiadów z kultowym hasłem „cukierek albo psikus”. Jeśli ktoś jest nieprzygotowany na przyjęcie małych łasuchów to może się okazać, że np. ich dom zostanie obwiązany papierem toaletowym, a klamki wysmarowane pastą do zębów ?

Halloween to jednak nie tylko duchy i mumie. Tego dnia można spełnić swoje dziecięce marzenia i „zostać” np. Batmanem, Harrym Potterem lub lalką Barbie!

Dawid Kwiatkowski jako HARRY POTTER to hit Halloween! >>

Możliwości jeśli mnóstwo, a jeśli wybieracie się na imprezę w stylu Halloween to przychodzimy z pomocą. Znaleźliśmy najfajniejsze przebrania od naimpreze.pl - mamy też zestawy dla par! ;)

Spodobało Ci się coś ze zdjęcia? Kliknij na nie!

 


 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.