News

Namalował obraz penisem w Mam Talent! [WIDEO]

Namalował obraz penisem w Mam Talent! [WIDEO]

Fot. YouTube.com/Talang i TV4

Uczestnik Mam Talent! namalował obraz… penisem. Jak mu poszło? Obejrzyjcie filmik i dajcie znać jak Wam się podoba. ;-) 

Julia Wieniawa i Taniec z Gwiazdami: jest ostateczna decyzja aktorki >> 

Pricasso namalował obraz penisem w Mam Talent!

Jak podają zagraniczne media niedawno w brytyjskiej edycji Mam Talent! pojawił się Pricasso, który zaskoczył wszystkich swoimi umiejętnościami. Mężczyzna postanowił… namalować obraz własnym penisem. Co więcej wykonał portret jednego z jurorów show – Simona Cowella. 60-letni Cowell był tak zdziwiony, że wybiegł ze studia w trakcie nagrania odcinka i schował się w swojej garderobie. ;-) 

Niestety nagranie z ostatniego castingu do Mam Talent!, w którym wziął udział Pricasso nie zostało jeszcze udostępnione w sieci, ale jeśli tylko się pojawi, na pewno Wam je pokażemy. 

Ewelina Kozub: kim jest nastolatka, która zachwyca swoim wokalem? >> 

Co ciekawe oryginalny artysta Pricasso, który tak naprawdę nazywa się Tim Patch, już wcześniej próbował swoich sił w Mam Talent! W 2018 roku wziął udział w szwedzkiej odsłonie formatu. Jego show znajdziecie w filmiku niżej. Inne występy Pricasso możecie obejrzeć m.in. na jego oficjalnej stronie internetowej.

Co myślicie o obrazach Pricasso? 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.