Reklama
placeholder
News

Natalia Balicka komentuje felerną sukienkę z orłem na Miss Supranational 2021. Nie miała tak wyglądać

Natalia Balicka komentuje felerną sukienkę z orłem na Miss Supranational 2021. Nie miała tak wyglądać

fot. YouTube.com/Miss Colombia ON

Reklama
Reklama
placeholder

Natalia Balicka zabrała głos w sprawie sukienki, którą miała na sobie podczas gali Miss Supranational 2021. Stylizacja Polki wywołała ogromne kontrowersje. Jak się okazało, finalna wersja różniła się od projektu.

Miss Supranational 2021: sukienka Polki w ogniu krytyki. 'Szkoda dziewczyny' >> 

Sukienka z orłem na Miss Supranational 2021

Na Miss Supranational 2021 Polskę reprezentowała Natalia Balicka. W czasie pokazu "sukien narodowych" 1. Wicemiss Polski 2020 miała na sobie czerwoną kreację, przepasaną białym orłem w koronie. Internauci nazywali projekt Eli Piorun „modową masakrą”, a ptak z kreacji był porównywany do kurczaka.

W rozmowie z portalem Plejada projektantka, która odpowiada za stroje m.in. Agaty Dudy, powiedziała, że suknia narodowa jej projektu „jest piękna, szlachetna, a przede wszystkim w tematyce barw narodowych”.

Miss Supranational 2021: uczestniczki >> 

Burzę wokół swojej stylizacji skomentowała też Natalia Balicka.

Natalia Balicka o sukience z orłem na Miss Supranational 2021

Było o tym bardzo głośno w sieci. Przypomnę, że na przygotowanie się do występu miałam miesiąc, a sukienkę otrzymałam na zgrupowanie, z którego nie mogłam wyjechać. Jak ją zobaczyłam byłam bardzo niezadowolona z wykonania, projekt wyglądał zupełnie inaczej. Będąc na zgrupowaniu, nie mogłam nic z tym zrobić. Nie rozumiem fali hejtu, która się na mnie wylała. Zrobiłam wszystko, aby jak najlepiej reprezentować nasz kraj, a internet huczał od tego, jak mogłam taką sukienkę założyć. Wyobraźcie sobie, że nie mogłam niczego zrobić, zobowiązały mnie też umowy. Nie rozumiem polskich gwiazd, które się ze mnie śmiały i wstawiały mnie na swoje relacje. Przecież większość z nich walczy z hejtem i obrażaniem innych. Ja się godziłam na coś zupełnie innego, ale będąc na zgrupowaniu niestety nie mogłam już nic z tym zrobić, ponieważ nie miałyśmy tam na nic innego czasu – mówiła uczestniczka konkursu w relacji na Instagramie.

Daniel Borzewski to Mister Polski. Co o nim wiemy? >> 

Na profilu 21-latki pojawił się też post na temat negatywnie ocenionej sukienki.

Duże zainteresowanie wzbudziła kreacja, którą przygotowano dla mnie na pokaz „sukien narodowych” podczas finału Miss Supranational i po ilości publikacji można śmiało powiedzieć, że lepszego wyboru nie można było zrobić. (…) Dystans do siebie to podstawa, a ilość memów w żaden sposób nie zatrze moich cudownych wrażeń z udziału w finale Miss Supranational i dumy z możliwości reprezentowania Polski i zdobycia tytułu Miss Supranational Europe (…) – czytamy.

Przypomnijmy, że 12. edycja wyborów Miss Supranational odbyła się 21 sierpnia 2021 roku w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Królową Piękności została Miss Namibii – Chanique Rabe.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama