News

Polska aktorka zarobi milion dolarów za… kolację. Z kim?

Polska aktorka zarobi milion dolarów za… kolację. Z kim?

fot. Instagram.com/nataliajanoszek

Niemal milion dolarów - tyle jest warta kolacja z polską aktorką. Taką sumę za spotkanie zapłacił pewien przedsiębiorca. 

Eurowizja 2022: data i miasto już znane. Konkurs po raz pierwszy w tym miejscu >> 

Natalia Janoszek zje kolację za milion dolarów 

Niedawno Natalia Janoszek pojawiła się w programie Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o kulisach sesji i wywiadu dla magazynu L’Officiel Arabia. 31-letnia aktorka ujawniła, że grecki magnat, Victor Restis, zapłacił milion dolarów za to, że zje z nią kolację. Spotkanie zostało wylicytowane za pośrednictwem platformy, na której można przeprowadzać aukcje charytatywne online.

Ta kolacja ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu. Prawdopodobnie po 18 października wybiorę się do Aten na spotkanie. Nie ukrywam, że się cieszę, bo pomożemy wielu różnym fundacjom – mówiła Natalia Janoszek w DDTVN.

Aktorka bardzo angażuje się w działalność charytatywną, wspiera m.in. organizacje WWF oraz UNICEF.

Elżbieta II odpowiedziała na list 12-latki z Polski >>

Natalia Janoszek – kim jest Polka, która zrobiła karierę w Bollywood?

Natalia Janoszek urodziła się 15 czerwca 1990 roku w Bielsku-Białej. Jako 16-latka wystartowała w regionalnym konkursie Miss Polski Nastolatek. Reprezentowała Polskę w kilkudziesięciu konkursach piękności. Brała udział m.in. w Supermodel International 2012 w Bangkoku.

W 2012 roku debiutowała w Bollywood główną rolą w filmie Dreamz. Trzy lata później zagrała w amerykańskim dokumencie The Green Fairy. W 2019 roku premierę miał film The Swing of Things z jej udziałem.

Natalia Janoszek jest pierwszą polską aktorką wyróżnioną indyjską nagrodą filmową. Nagrodę JIFFA dla najlepszej aktorki międzynarodowej otrzymała w 2018 i 2019 roku.

Britney Spears: synowie gwiazdy mają już 15 i 16 lat! Tak wyglądają Sean i Jayden >> 

W filmografii Natalii Janoszek można znaleźć produkcję 365 Dni. W ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej 31-latka zagrała Karolinę.

W 2018 Natalia Janoszek wystąpiła na koncercie sylwestrowym w Zakopanem, gdzie zaśpiewała nową wersję piosenki Rhythm Is a Dancer zespołu Snap!

Natalia Janoszek prowadzi profil na Instagramie @nataliajanoszek. 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.