News

Natalia Karczmarczyk przejmuje TOP 20!

Natalia Karczmarczyk przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie TOP 20, czyli najlepsze hity dance, wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

Tę listę przebojów przejęli najpopularniejsi influencerzy w roli prezenterów programu TOP20. Program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa)Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st) i Magda Maciejowska (@magdamaciejowska) - teraz czas na Natalię Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk)!

Natalię Karczmarczyk możecie kojarzyć jako Ewkę z serialu Szkoła. Natalia pochodzi ze Śląska, interesuje się aktorstwem i tworzy krótkometrażowe filmiki komediowe na swoim kanale w serwisie YouTube, a do tego uwielbia pozować przed aparatem i prężnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 150 tysięcy osób. 

Natalia z pasją łączy działania w socialach mediach ze studenckimi zobowiązaniami. Interesuje się chemią i rozpoczęła studia farmaceutyczne. Interesuje się również muzyką oraz kulinariami. 

Czy poradzi sobie w roli prowadzącej TOP 20? Dowiemy się już w sobotę!
 
TOP 20 z Natalią Karczmarczyk
Sobota 28 września 18:00
 
Powtórki:
Niedziela 14:00
Poniedziałek 16:00
Czwartek 10:00

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ile macie lat? 😁💥💘 Piszcie w komentarzu! 😍

Post udostępniony przez NATSU 💜 (@natalia.karczmarczyk)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Każdy kto zgadnie jakie to miasto wygrywa!❤🔥

Post udostępniony przez NATSU 💜 (@natalia.karczmarczyk)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj