News

Natalia Kukulska pokazała 22-letniego syna. ‘Da się kochać ten chłopak’

Natalia Kukulska pokazała 22-letniego syna. ‘Da się kochać ten chłopak’

fot. instagram.com/natalia.kukulska

Natalia Kukulska złożyła synowi życzenia z okazji 22. urodzin na Instagramie. 

Natalia Kukulska to piosenkarka i autorka tekstów obecna w polskim show-biznesie od 1989 roku. Córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego rzadko używa mediów społecznościowych do pokazywania swojego prywatnego życia — zwykle znajdziemy tam informacje o jej sferze zawodowej. 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski – ślub i wesele w tradycyjnym klimacie. Zobaczcie zdjęcia i filmy >>

Tym razem piosenkarka postanowiła zrobić wyjątek i z okazji 22. urodzin jej syna, Jana, zamieściła kilka wspólnych zdjęć oraz życzenia. 

Natalia Kukulska: syn

Prywatnie Natalia Kukulska jest mamą trójki dzieci — Anny, Laury oraz Jana. Z okazji 22. urodzin syna, wokalistka zamieściła osobisty wpis na swoim instagramowym profilu. 

Dzisiejszy jubilat Jaś Dąbrówka @jazzio00! Fajny gość! Serio. Wiem o tym coś! Synu 22 lata? - musisz mnie tak postarzać? 😜 Niech wszystko dzieje się w Twoim życiu najpiękniej! Mama kocha z całego serca na Instagramie i poza 😛🙃🎂🥂❤️🥳 📸 @martawojtal  podpisała zdjęcie syna Kukulska. 

Po chwili dodała kolejną porcję zdjęć, tym razem bardziej prywatne.

Mam jeszcze mniej oficjalne zdjęcia. Da się kochać ten chłopak! I zagra na bębnach, marimbie i pianie. Dobra. Dosyć tej promocji dzieci panowie i panie! 🫣😜 co zrobię jak ja bardziej z niego dumna niż rozumna!❤️  dodała wokalistka. 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.