News

Natalia Oreiro oficjalnie została Rosjanką. 'Jestem podekscytowana i wdzięczna'

Natalia Oreiro oficjalnie została Rosjanką. 'Jestem podekscytowana i wdzięczna'

Fot. Wikimedia Commons/actress natalia oreiro

Natalia Oreiro otrzymała rosyjskie obywatelstwo. Urugwajska gwiazda ogłosiła to w mediach społecznościowych.

Natalia Oreiro jako 15-latka. Tak wyglądał Zbuntowany Anioł >>

44-latka zdobyła ogromną popularność dzięki roli Milagros w serialu Zbuntowany Anioł. Debiutancka płyta Natalii Oreiro, na której znalazł się singiel z serialu – Cambio Dolor – w Polsce pokryła się platyną.

Artystka ma wielu fanów nie tylko w Polsce, lecz także m.in. w Rosji. W czerwcu 2020 roku Rosyjska Agencja Informacyjna TASS poinformowała, że Natalia Oreiro złożyła wniosek o rosyjskie obywatelstwo.

Zbuntowany Anioł: Milagros i Ivo na wspólnym zdjęciu 21 lat później! Bardzo się zmienili? >> 

W jednym z wywiadów Oreiro ujawniła, że temat jej rosyjskiego obywatelstwa zaczął się… od żartu w programie Urgant Late Night Show wyemitowanym w telewizji Channel One.

Byłam gościem w programie Iwana Urganta, a on powiedział, że jestem najbardziej rosyjska wśród cudzoziemek. Odpowiedziałam, że nie mam co do tego wątpliwości i Putin może nadać mi obywatelstwo. To miał być żart, nie prośba, ale oczywiście bardzo chciałabym mieć rosyjskie obywatelstwo – stwierdziła.

Amy Winehouse: sukienka z ostatniego dużego koncertu gwiazdy sprzedana. Za ogromne pieniądze! >> 

Natalia Oreiro dostała rosyjskie obywatelstwo

Natalia Oreiro oficjalnie została obywatelką Rosji. Milagros ze Zbuntowanego Anioła niedawno odebrała swój paszport. Prezydent Rosji nadał obywatelstwo również synowi Natalii Oreiro – 9-letniemu Merlinowi.

Dzisiaj czuję się jak most miłości między Rio de la Plata a Rosją. Jestem podekscytowana i wdzięczna za ten symbol braterstwa dwóch kultur, które mają ze sobą wiele wspólnego. Życie dało mi tę wyjątkową okazję i będę pracować nad tym, żeby było to coraz silniejsze. Dziękuję wszystkim osobom, które towarzyszyły mi na tej drodze i które są częścią tej pięknej podróży – napisała Natalia Oreiro na Instagramie. Post można przeczytać też w języku rosyjskim.

Egzamin ósmoklasisty będzie dobrowolny? Zapowiedziano zmiany >>

Natalia Oreiro przyjechała do Rosji po raz pierwszy w 2001 roku. Jak przypominała agencja TASS, już wtedy latynoska gwiazda mówiła o tym, że „poczuła duchową bliskość z tym krajem”. Przez Rosjan Oreiro od dawna była nazywana „naszą Natashą”.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.