Reklama
placeholder
News

Ile zarabia Natsu? 'Zarabiam faktycznie najwięcej'

Ile zarabia Natsu? 'Zarabiam faktycznie najwięcej'

fot. Instagram.com/natalia.karczmarczyk

Reklama
Reklama
placeholder

Ile zarabia Natsu? Natalia Karczmarczyk z Team X dostała pytanie o pieniądze i szczerze na nie odpowiedziała. 

Ile zarabia Friz? Pokazał stan konta [WIDEO] >> 

Natsu jest aktualnie jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Jej profil na Instagramie obserwuje 1,3 miliona fanów, a kanał na YouTube subskrybuje 1,12 miliona osób.

Wspólnie z Teamem X Natsu wydała kilka singli. W 2021 roku skład ruszył w trasę koncertową.

Jakiś czas temu Natalia Karczmarczyk została zawodniczką w federacji Malika Montany. Pierwsza walka Natsu w HIGH League rozegrała się w sierpniu 2021 roku. Natalia Karczmarczyk pokonała Lexy Chaplin.

Niedługo przed tym jak Natsu dołączyła do HIGH League, głośno było o pornograficznych filmikach z jej udziałem.

Youtuberka opublikowała InstaStory, w którym powiedziała, że nagrania powstały kilka lat wcześniej. W bardzo emocjonalnej relacji mówiła, że zależy jej na tym, żeby widzowie nie postrzegali jej przez pryzmat tej sytuacji.

Ile Natsu zarobiła na kamerkach? 'Nie był to opłacalny biznes' >> 

W jednym z filmów na YouTube, Natalia Karczmarczyk zasugerowała, że została zmanipulowana przez osoby z „agencji hostess” i dlatego pracowała na kamerkach.

Natsu – zarobki. Ile zarobiła najwięcej?

Niedawno na kanale Natsu pojawiło się Q&A, w którym influencerka odpowiada na pytania widzów. Jedna z osób zapytała Natalię, ile najwięcej zarobiła w ciągu miesiąca. Natsu przyznała, że teraz zarabia najwięcej.

Przez to też, że teraz walczę, itp., to jest to okres w moim życiu kiedy zarabiam… ale to też jest logiczne, bo jestem coraz większym influencerem, jest to okres, w którym zarabiam faktycznie najwięcej, ale też najwięcej zaczęłam inwestować. Jak już dużo osób wie, pracuję nad projektem pewnym, który wymaga dość sporych inwestycji. (…) Więc jakbym to tak miała po prostu podsumować, ile miałam pieniędzy dla siebie w danym miesiącu, po wydatkach, inwestycjach i tak dalej, to 150 tysięcy. Wydaje mi się, że to był taki najlepszy miesiąc – powiedziała.

Natsu o pracy na kamerkach: "Ta historia ma drugie dno" >>

Zaskoczyła Was jej odpowiedź?

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama