Reklama
placeholder
News

Natsu i Dubiel się rozstali? Skomentował dochodzenie 'internetowych detektywów'

Natsu i Dubiel się rozstali? Skomentował dochodzenie 'internetowych detektywów'

fot. instagram.com/marcindubiel/

Reklama
Reklama
placeholder

Marcin Dubiel i Natsu zerwali? Para spotyka się ze sobą od dwóch lat. Trzymali się blisko nawet podczas burzliwego okresu, kiedy to youtuber zmagał się z krytyką i oskarżeniami zaraz po wybuchu Pandora Gate. Po kilku miesiącach od opublikowania przez Wardęgę filmu o "mrocznej tajemnicy Stuu" i innych zamieszanych w sprawę influencerów, w sieci pojawiła się informacja o tym, że Dubiel i Natsu się rozstali. 27-latek szybko skomentował plotki.

Natsu wydała oświadczenie w sprawie Pandora Gate. Co napisała? >>

Natsu i Dubiel nie są razem? Influencer odpowiedział

Zaniepokojeni fani zajęli się niedawno analizowaniem ostatnich wpisów Marcina Dubiela i Natsu w sieci. To, co ma być potwierdzeniem rozpadu ich relacji to m.in. fakt, że nie opublikowali wspólnego zdjęcia z okazji Dnia Kobiet. Dodatkowo najnowsza piosenka Natsu, FU, miała - zdaniem internautów - nawiązywać do zerwania pary. Padają w niej słowa "red flag", czyli określenie sygnałów alarmowych w zachowaniu partnera, czy też pojawia się wers "dzisiaj wiem, że Ciebie nie znam". Czy fani mają rację i influencerzy nie są już razem?

15 marca 2024 roku Marcin Dubiel opublikował na swoim InstaStory filmik, na którym zdementował plotki o rozstaniu. Na nagraniu znalazła się Natsu, którą właśnie odebrał z lotniska. Żartobliwie nazywał ją swoją już "byłą" dziewczyną, a u dołu wideo wkleił zrzut ekranu jednego z artykułów, w których dociekano, czy para zakończyła związek.

Właśnie odebrałem moją już - jak widać - byłą dziewczynę z lotniska. Nie słyszałaś? 

Influencerka była bardzo zdezorientowana na nagraniu i nie miała pojęcia, na jakiej podstawie powstały takie plotki. Tym samym Dubiel potwierdził, że on i Natsu nadal są parą.

 

 


 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama