Reklama
placeholder
News

Neymar znów został ojcem. Zapozował do zdjęć z córką i partnerką, którą zdradzał w ciąży

Neymar znów został ojcem. Zapozował do zdjęć z córką i partnerką, którą zdradzał w ciąży

fot. instagram.com/brunabiancardi/

Reklama
Reklama
placeholder

Neymar został ojcem po raz drugi. Opublikował sesję zdjęciową z córką i partnerką - Bruną Biancardi.

Neymar znów ZDRADZIŁ ciężarną partnerkę? Jej wpis łamie serce >>

Neymar znów został ojcem. Udostępnił sesję z córką i partnerką 

W kwietniu 2023 roku Neymar i Bruna Biancardi ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka, a na początku października tego samego roku na świat przyszła ich córka. Na ich instagramowych profilach pojawiło się mnóstwo zdjęć z rodzinnej sesji, na których para pozuje wtulona w siebie. Czy to oznacza, że w ich relacji jest wszystko w porządku?

Przybyła nasza Mavie, aby dopełnić nasze życie ❤️🙏🏼
Witaj, córko!
Jesteś już przez nas bardzo kochana.. dziękujemy, że nas wybrałaś ✨

- napisała Bruna Biancardi we wpisie. 

W bardzo ekscytującym, ale i trudnym okresie oczekiwania na pojawienie się w rodzinie córki, Bruna doświadczyła wielu przykrych sytuacji związanych z piłkarzem. Zaledwie trzy miesiące po oficjalnym potwierdzeniu jej ciąży, Neymar opublikował publiczne przeprosiny za dokonaną w przeszłości zdradę. Nie określił, które zbliżenie z inną kobietą ma na myśli, a w komentarzach zyskał wiele słów poparcia od internautów za odwagę i świadomość popełnionego błędu. Wyrozumiałość okazał mu również ojciec, pisząc: "Tak to wygląda, życie ciągle nas uczy, synu". Za to we wrześniu 2023 roku Bruna udostępniła na swoim InstaStory tajemniczą wiadomość, w której poinformowała fanów, że znów się zawiodła (prawdopodobnie na partnerze) i musi przede wszystkim skupić się na swoim zdrowiu i myśleć o córce.

Dzień dobry, zdaję sobie sprawę z tego, co się stało i po raz kolejny jestem rozczarowana, ale na ostatnim etapie ciąży skupiam się wyłącznie na mojej córce i tylko o niej będę w tej chwili myśleć. Dziękuję za miłe wiadomości.

Neymar i Bruna Biancardi poznali się na początku sierpnia 2021 roku. Wcześniej piłkarz był związany z Bruną Marquezine. Para rozstała się w 2018 roku. Owocem związku piłkarza z Carol Dantas jest 11-letni syn, David Lucca da Silva Santos. Neymar przyznał w wielu wywiadach, że pragnie dużej rodziny. 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama