News

Wybuchowy barter: influencerka powiększyła usta, a one prawie eksplodowały

Wybuchowy barter: influencerka powiększyła usta, a one prawie eksplodowały

https://www.tiktok.com/@jessicacaileyburko

Influencerzy bardzo często podejmują współpracę z firmami, których produkty polecają na swoim profilu w social mediach. Rozliczają się oni ze sobą w formie barteru, czyli otrzymują za darmo rzeczy do testowania, a potem wydają o nich opinię, zachęcając obserwujących do ich wypróbowania. Nierzadko zdarza się też tak, że twórcy internetowi reklamują również usługi np. klinik medycyny estetycznej. Otrzymują w prezencie wykonanie zabiegu, a w zamian za to relacjonują jego przebieg, opowiadają o swoich odczuciach i promują miejsce, w którym został on przeprowadzony. Nestety czasem efekt darmowego prezentu może być całkiem odwrotny od zamierzonego. 

Ksiądz z TikToka odpowiedział co najlepiej podarować na komunię. W komentarzach burza >>

Jessica Cailey Burko - nieudany zabieg

Na własnej skórze o tym, że coś może pójść nie tak, przekonała się,influencerka Jessica Burko, która w ramach współpracy z jedną z klinik zdecydowała się na powiększenie ust. Kobieta wcześniej korzystała z tego typu zabiegów, ale tym razem postanowiła wykonać go w nowym miejscu, które miała zareklamować.

Filmik, na którym dziewczyna prezentuje efekty darmowego zabiegu stał się viralem na TikToku i ma na ten moment 8,4 miliona wyświetleń. Wideo zostało opatrzone tytułem "Najgorszy dzień w życiu". Jessica przyznała, że kiedy tylko zrobiono jej zastrzyk, to już czuła, że coś jest nie tak, bo zaczęła puchnąć. Z każdą minutą sytuacja stawała się coraz gorsza, a usta kobiety osiągnęły monstrualne rozmiary i miała wrażenie, że zaraz wybuchną. Jessica postanowiła ponownie udać się do klinki, w której wykonano jej zabieg, bo jej stan nie ulegał poprawie. Otrzymała sterydy, ale te zamiast pomóc jeszcze bardziej pogorszyły sytuację. Następnego dnia kobieta udała się do kliniki, z której usług korzysta regularnie na rozpuszczenie kwasu i dowiedziała się, że osoba przeprowadzająca wcześniejszy zabieg zrobiła to nieumiejętnie i prawdopodobnie "trafiła" w tętnicę.

Burko wyznała, że incydent nie zniechęci jej do powiększania ust i będzie robić to dalej, ale w sprawdzonych gabinetach. Nie zdecyduje się już jednak darmowe zabiegi.

 

@jessicacaileyburko

#fyp #cosmeticnightmares #DanceWithTurboTax #trending #cosmetics

♬ Oh No - Kreepa

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.