News

Nika Koska przejmuje TOP 20!

Nika Koska przejmuje TOP 20!

Fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman), Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn), Malwina Przybylska (@maalwinixx), Przemek Kolarczyk (@kolartv), Katarzyna Tyburska (@ppyssiaa), Lady Madlen (@ladymadlen.official), Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Patryk Boro (@patrykboro), Michał Sieńkowski (@elomajkeloo), Nikola Stępień (@nikolastepien), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Karolina Małyjurek (@karolina_malyjurek), Mariola Lisicka (@mariolalisicka), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Monika Mandrela (@moniczka___m), Przemek Bylina (@przemopbg),  Marta Fonder (@marczi_tka), Adrian Cios (@adrian_cios), Adrianna (@adrianqaa), Dagmara Szewczyk (@dagmara_szewczyk) i Kuba Grochmalski (@kubagrochmalski), Pamela Sikora (@pamelciak) i Maksymilian Mazurek (@maxxmazurek) i Magdalena Czechoska (@flyingshoes.pl), Adrian Grajcar (@modny_dandys) i Eryk Skrzypczak (@erykminefreedom) i Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde), Żaneta Woźniak (@zaneta_wozniak) i Angelika Olszewska (@wewlasnymstylu) i Weronika Wiśniewska (@veroniqqueen), Maja Zięba (@majazeet),Nicol Kimaty (@niicolciak), Magdalena Maciejowska (@magdamaciejowska) i Klaudia Figuła (@klaudiaeff), Sunny Blonde Woman (@sunnyblondewoman), Kamila Kąkol (@kamisia0218877), Roksana Bartczak (@tojakicia), Paula Marciniak (@paulamarciniak_official) i Keyti (@keytiwow). Teraz czas na Dominikę Piotrzkowską (@nika.koska)!

Nika Koska – kim jest?

Dominika ma 31 lat, pochodzi z malowniczej wsi Zblewo na Kociewiu. Jest kociewianką z krwi i kości. Od 7. do 18. roku życia trenowała piłkę nożną. Zaczynała w szkolnym klubie, a skończyła w pierwszoligowym Checz Gdynia na pozycji lewej obrony, bądź stopera. Z drużyną zdobyła m.in. wicemistrzostwo Polski w futsal. Niestety kontuzja uniemożliwiła jej dalszą grę.

Nika Koska od zawsze kochała sport, zwierzęta i naturę.  Jako 19-latka wyjechała do Danii i tam mieszka do dziś. Zajmowała się rożnymi rzeczami, pracowała na wielu stanowiskach i zdobywała doświadczenie, szkoliła język angielski oraz uczyła się duńskiego.

Na co dzień Dominika tworzy własne artystyczne, naturalne mydełka. Można je znaleźć na Instagramie @Hejlsminde_handmade_with_love. 31-latka zajmuje się domem, kotami, lubi gotować. Od 2017 roku jest wegetarianką.

Razem z narzeczonym prowadzi przydomowy ogród, gdzie mogą hodować ekologiczne rośliny. Nika Koska ćwiczy kilka razy dziennie, żeby wrócić do formy sprzed kontuzji kręgosłupa i realizować swoje cele.

Dominika jest posiadaczką dwóch wspaniałych kociaków – Mai i Gucia – z którymi lubi spędzać czas i chodzić na spacery. Jej zainteresowania to ekologia, kwiaty, sport i dobra książka. W wolnym czasie lubi wyciszyć się na plaży i popatrzeć na wodę.

Dominika ceni sobie szczerość i indywidualizm, trzeźwo patrzy na świat. Jej mottem jest żyć w zgodzie z własnym sumieniem.

Nika Koska – ciekawostki, informacje

Imię i nazwisko/pseudonim: Dominika Piotrzkowska /nika.koska

Wiek: 31 lat

Miejsce zamieszkania: Hejlsminde/Dania

Kim jestem z zawodu: -

Co robię na co dzień: piszę scenariusz własnego życia

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: wszystko po trochu z naciskiem na techno i rock

Ulubiona piosenka: This Wooden Floor -Turn it Elsewhere

Ulubione miejsce: tam, gdzie mój narzeczony i koty

Najbardziej nie lubię: -

Jestem dumna, że: mam własne zdanie i nie idę za tłumem

Moja największa wada: za miękkie serce

Moja największa zaleta: otwartość i szybkie nawiązywanie kontaktów

Moje ulubione konto na Insta: @againamerica_com

Inspiruje mnie: -

Największe marzenie: mieć zdrowy kręgosłup i aby ludzie przestali krzywdzić zwierzęta

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 20:00

czwartek 11:00

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.