News

Nikola Stępień przejmuje TOP 20!

Nikola Stępień przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman)Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn), Malwina Przybylska (@maalwinixx), Przemek Kolarczyk (@kolartv), Katarzyna Tyburska (@ppyssiaa), Lady Madlen (@ladymadlen.official), Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Patryk Boro (@patrykboro) i Michał Sieńkowski (@elomajkeloo). Teraz czas na Nikolę Stępień (@nikolastepien)!

Nikola to osoba, która w social mediach stara się zarażać wszystkich pozytywną energią. Namawia do cieszenia się z małych rzeczy, doceniania wszystkiego czego się ma i nie zapominaniu o uśmiechu. Chce pokazywać swoje życie takim, jakie jest i nie koloryzować.

Nikola Stępień - wiek, informacje 

Imię i nazwisko/pseudonim: Nikola Stępień

Wiek: 20 lat

Miejsce zamieszkania: Tomaszów Mazowiecki 

Kim jestem z zawodu: Aktualnie studiuję 

Co robię na co dzień: Na co dzień studiuję, zajmuję się rozwojem osobistym, jednak najwięcej czasu poświęcam najbliższym mi osobom

Hobby: Cały czas szukam jakieś swojego zainteresowania, czegoś co mnie całkowicie pochłonie i będę z tego mocno czerpać radość

 Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: Słucham dosłownie wszystkiego co wpadnie mi w ucho, nie zamykam się na jeden gatunek muzyki czy wokalistę

Ulubiona piosenka: Nie potrafię wybrać

Ulubione miejsce: Z sentymentu wybiorę Chorwację

Najbardziej nie lubię: Braku pomysłu na siebie, fałszywości i dwulicowości u innych osób

Jestem dumna, że: Potrafię cieszyć się z otaczających mnie drobnostek

Moja największa wada: Upór

Moja największa zaleta: Empatia, troskliwość, zaradność

Moje ulubione konto na Insta: @Conagh_kat

Inspiruje mnie: W zasadzie inspiracje czerpię ze wszystkiego, nawet z rzeczy, które otaczają mnie na co dzień

Największe marzenie: Zdecydowanie mieć swój wymarzony domek, satysfakcjonującą pracę i najbliższe osoby u boku, a świetnym dodatkiem byłoby zwiedzenia wszelkich zakątków świata, po prostu chciałabym bardzo dużo podróżować!
 

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 20:00

czwartek 11:00

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.