News

Nikola Wasyljew przejmuje TOP 20!

Nikola Wasyljew przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman), Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn), Malwina Przybylska (@maalwinixx), Przemek Kolarczyk (@kolartv), Katarzyna Tyburska (@ppyssiaa), Lady Madlen (@ladymadlen.official), Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Patryk Boro (@patrykboro), Michał Sieńkowski (@elomajkeloo), Nikola Stępień (@nikolastepien), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Karolina Małyjurek (@karolina_malyjurek), Mariola Lisicka (@mariolalisicka), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Monika Mandrela (@moniczka___m), Przemek Bylina (@przemopbg),  Marta Fonder (@marczi_tka), Adrian Cios (@adrian_cios), Adrianna (@adrianqaa), Dagmara Szewczyk (@dagmara_szewczyk) i Kuba Grochmalski (@kubagrochmalski), Pamela Sikora (@pamelciak) i Maksymilian Mazurek (@maxxmazurek) i Magdalena Czechoska (@flyingshoes.pl), Adrian Grajcar (@modny_dandys) i Eryk Skrzypczak (@erykminefreedom) i Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde), Żaneta Woźniak (@zaneta_wozniak) i Angelika Olszewska (@wewlasnymstylu) i Weronika Wiśniewska (@veroniqqueen), Maja Zięba (@majazeet),Nicol Kimaty (@niicolciak), Magdalena Maciejowska (@magdamaciejowska) i Klaudia Figuła (@klaudiaeff), Sunny Blonde Woman (@sunnyblondewoman), Kamila Kąkol (@kamisia0218877), Roksana Bartczak (@tojakicia), Paula Marciniak (@paulamarciniak_official) i Keyti (@keytiwow) i Dominika Piotrzkowska (@nika.koska), Sandra Sullmann (@sandraclarax), Michalina (@kociminetka_official), Ana Stanskovsky (@ana_stanskovsky) i Justyna Drzyzga (@justyna.drzyzga) i Ava Del Rio (@ava_del_rio),  Sylwia Hober, Silwianna (@silwianna_official), Zetesis (@zetesis1727), Agata Gęsicka (@agatagesickv), Pink Car Blondie (@pinkcarblondie) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Marczi_tka, czyli Marta Fonder (@marczi_tka) i Kotkuuu, czyli Klaudia Granat (@kotkuuu), Sara Asatrjan (@sarqqa), Anna Adamska (@adamskaannaa), Wiktoria Hoffman (@wiktoria_hoffman),  Karina Kiejnich (@karinakiejnich), Kamila Brożek (@kamila_brozek), Dominika Całka (@dominika_calka), Angelina Cichecka (@angelacichecka), Marta Lubawska (@marta__lubawska),  Zosia Watros (holyzolly) i Dalmara Knaflewska (@dalmara.knaflewska), Oha (@wiktoria_oha), Agnieszka Boryń (@agaboryn), Jakub Urbański (@urbanskidancefit), Justyna Kuleczka (@j_kuleczka),  Weronika Woś (@werka_wos), Maya_lena (@maya_lenaa), Sandra (@sandra.takk) i  Slisy, czyli Sylwia Szymichowska (@slisy_hwa). Teraz czas na Nikolę Wasyljew (@nicole_wasyljew)!

Nikola Wasyljew – kim jest?

Nikola Wasyljew to 20-letnia łukowianka, która zdobyła tytuł Kobieca Twarz Roku Lubelszczyzny, została finalistką Miss Mazowsza, a także ćwierćfinalistką Miss Polonia. Drzemie w niej dusza romantyczki i marzycielki, a zarazem siłaczki, która pokonała w życiu niejedną rzuconą pod nogi kłodę.

Nikola studiuje logopedię na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Jej pasją jest modeling. Od kilku lat pracuje jako modelka dla marek odzieżowych i hobbystycznie uczestniczy w sesjach zdjęciowych. Scena ani kamery jej nie peszą, ponieważ od najmłodszych lat towarzyszyły jej występy sceniczne, podczas których propagowała takie wartości, jak wiara, miłość i dobro.

Kocha podejmować nowe wyzwania i nigdy nie poddaje się w osiągnięciu wyznaczonych przez siebie celów. Jest towarzyska i spontaniczna. Jej wrażliwa osobowość sprawia, że zawsze jest gotowa nieść pomoc innym. Swój wolny czas spędza w gronie przyjaciół i ze swoimi kochanymi zwierzątkami – pieskiem Fidżi i kotką Kicią Kocią. Poza tym Nikola uwielbia robić sushi, które jest jej popisowym daniem.

Nikola Wasyljew – informacje

Imię i nazwisko/pseudonim: Nikola Wasyljew

Wiek: 20 lat

Miejsce zamieszkania: Łuków

Kim jestem z zawodu: z zawodu jestem modelką

Co robię na co dzień: na co dzień studiuję na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach, na kierunku logopedia z audiologią

Hobby: moim hobby jest modeling. Od kilku lat pracuję jako modelka dla marek odzieżowych i hobbystycznie uczestniczę w sesjach zdjęciowych

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: Michael Jackson. Mam ogromny sentyment do jego utworów

Ulubiona piosenka: uwielbiam mnóstwo piosenek, nie mam jednej ulubionej, aczkolwiek ostatnio najczęściej słucham Man on the moon

Ulubione miejsce: każde miejsce, w którym byłam w pełni radosna i przeżyłam piękne chwile. Jestem bardzo sentymentalna, zatem najprawdopodobniej wybrałabym plaże w Kołobrzegu, ponieważ przeżyłam tam superwakacje z cała rodziną w komplecie

Najbardziej nie lubię: nienawidzę hejtu. Dzisiejszy świat jest przepełniony hejtem. Człowiek potrafi zniszczyć życie drugiego człowieka. To jest przerażające i pokazuje, że ludziom brakuje miłości do siebie i innych. Sama doświadczyłam hejtu, zatem wiem, jak ważna jest mowa i gesty. Ludzie dają to, co otrzymują. Dziel się dobrem z innym, a Twój świat z dnia na dzień będzie stawał się coraz piękniejszy. Może choć jedna osoba na podstawie mojej opinii przewartościuje swoje poglądy i dostrzeże, że kochać i być kochanym to największe szczęście

Jestem dumna, że: jestem dumna, że jestem w tym miejscu, w którym jestem i nigdy, mimo wielkiego hejtu, nie zrezygnowałam ze swoich marzeń

Moja największa wada: moją największą wadą jest brak asertywności. Wielokrotnie, by pomóc znajomym w potrzebie, robiłam to kosztem siebie

Moja największa zaleta: moją największą zaletą jest upór w dążeniu do celu. Jeżeli sobie coś postanowię, to tak musi być i nie ma innej opcji

Moje ulubione konto na Insta: niestety nie mam swojego ulubionego konta na Instagramie, ponieważ Instagram traktuję jako możliwość do własnego rozwoju, a nie śledzenia życia innych osób

Inspiruje mnie: w moim życiu ogromną inspiracją są dwie kobiety – moja mama i moja najstarsza siostra. To z nich biorę przykład i dzięki nim jestem tak ambitna

Największe marzenie: mam wiele marzeń, jedne są z dłuższym terminem realizacji, inne z krótkim. Moim marzeniem na teraz są rodzinne wakacje na Malediwach. Natomiast moim marzeniem długoterminowym jest założenie fundacji na rzecz wyrównywania szans dzieci z biednych rodzin

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 21:00

czwartek 11:00 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.