Mój profil
News

Premiera albumu REPUTATION! Taylor Swift zawarła w nim osobisty list do fanów!

Premiera albumu REPUTATION! Taylor Swift zawarła w nim osobisty list do fanów!

screen from youtube.com/taylorswiftvevo

To już dziś! Nowa płyta Taylor Swift „Reputation” 10 listopada 2017 roku trafiła na półki sklepów muzycznych. Ostatnio przedstawiliśmy Wam pełną listę utworów z nowego krążka, ale artystka standardowo największe zaskoczenie zachowała w tajemnicy do dnia premiery.

Do albumu została dołączona specjalna książeczka, która stanowi list wokalistki do jej fanów. Bynajmniej nie jest to podziękowanie za kupno krążka!

Nigdy nie jesteśmy tylko dobrzy albo tylko źli. Jesteśmy mozaikami naszych najgorszych siebie i naszych najlepszych siebie, naszych najgłębszych sekretów i naszych ulubionych historii do opowiedzenia na przyjęciu, egzystującymi gdzieś tam między naszym dobrze oświetlonym zdjęciem profilowym i naszą fotką na prawie jazdy(…) Pozwólcie, że powtórzę to głośniej, głośniej dla tych z tyłu... Myślimy, że znamy kogoś, ale prawda jest taka, że znamy tylko wersję tej osoby, którą ta zdecydowała się nam pokazać. Nie będzie dalszego wyjaśnienia. Będzie tylko reputacja – czytamy w liście Taylor Swift.

Co wokalistka ma na myśli? Jej hejterom, wrogom i byłym chłopakom obrywa się w tekstach piosenek, ale i fani po przeczytaniu dodatku do płyty chyba też nie poczują się najlepiej.

Album „Reputation” na razie dostępny jest tylko w sklepach muzycznych i w serwisie iTunes. Na jego publikację w serwisach streamingowych musimy poczekać jeszcze tydzień.

Taylor Swift ma nowy, gorący krążek, a 4FUN.TV ma Stosunkowo Najwięcej Muzyki!

 

#reputation is out now. Let the games begin.

Post udostępniony przez Taylor Swift (@taylorswift) 9 Lis, 2017 o 8:25 PST

 

Thank you

Post udostępniony przez Taylor Swift (@taylorswift) 9 Lis, 2017 o 11:54 PST

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj