

screen from instagram.com/justinbieber
Po przerwaniu trasy koncertowej Purpose World Tour Beliebers mieli powody do niepokoju – piosenkarz nie podał konkretnego powodu anulowania koncertów, do informacji publicznej trafiła informacja o przemęczeniu wokalisty i konieczności zadbania o swoje zdrowie.
Justin przeprosił wszystkich fanów za swoją niedyspozycję i poprosił ich o „wybaczenie”, ale chwilę później pojawiły się plotki o jego przynależności do „organizacji kościelnej”, którą amerykańskie media określały wprost jako sektę.
Artysta bardzo przejął się niepokojem swoich wielbicieli i wydał nowy singiel, którego tekst został natychmiast odebrany jako skierowany właśnie do nich. Piosenkarz w swoim najnowszym kawałku pyta: „czy nadal możemy być przyjaciółmi?”, a Bieliebers odpowiadają jednogłośnie: TAK!
W sieci pojawiło się mnóstwo wpisów deklarujących wsparcie dla wokalisty i zachwyt nad piosenką. Czy „Friends” stanie się hitem na miarę takich przebojów jak „Baby” czy „Boyfriend”? Trzymamy kciuki!
Zobacz też: Noc Basenów w Termach Bukovina z 4FUN.TV!
