Reklama
placeholder
News

OFF Festival: byliśmy tam i pokażemy Wam co się działo! Strefa XPERIENCE YOUR WAY też dała czadu

OFF Festival: byliśmy tam i pokażemy Wam co się działo! Strefa XPERIENCE YOUR WAY też dała czadu

fot. materiały własne/4FUN.TV

Reklama
Reklama
placeholder

OFF Festival 2023 w Katowicach przeszedł już do historii, a jest to od lat jedna z letnich imprez najbardziej oczekiwanych przez fanów każdego roku. Tegoroczny OFF odbył się w dniach 4-6 sierpnia i była to już 16. edycja tego wydarzenia. 

OFF Festival 2023 zgromadził takie gwiazdy jak Pusha T, Slowdive, King Krule, Panda Bear & Sonic Boom, Spiritualized, Tamino, Homixide Gang, Melody's Echo Chamber, Hania Rani, Balming Tiger, OFF!, Confidence Man, Desire i wielu, wielu innych wykonawców. Do Doliny Trzech Stawów wysłaliśmy naszego prezentera, Mateusza Jędrasia, który skrupulatnie relacjonował dla Was tę imprezę

OFF Festival – relacja. Co się działo na festiwalu?

Pogoda być może nie była zbyt łaskawa dla uczestników imprezy, ale show, które odbywało się nie tylko na głównej scenie, rekompensowało wszystkie niedogodności. Nie zabrakło tez wielu niespodzianek – drugiego dnia festiwalu wraz z zespołem Udary wystąpił sam Dawid Podsiadło. Z kolei grupa Węże zdecydowała się na hołd dla zmarłej niedawno Sinead O’Connor. 
Wśród polskich wykonawców na OFF Festivalu brylował m.in. Wojtek Mazolewski. Z nim również Mateusz Jędraś miał okazję porozmawiać, by dowiedzieć się co co roku przyciąga tylu ludzi i artystów na tę katowicką imprezę. 

OFF Festival 2023 – strefa XPERIENCE YOUR WAY

Mateusz Jędraś sprawdził również dla Was co dzieje się w wyjątkowej strefie XPERIENCE YOUR WAY i kolejny raz się nie zawiódł. Poza tym, że oczywiście możecie tu dostać urządzenia GLO do podgrzewania tytoniu i dedykowane im wkłady, dla odwiedzających przygotowano masę atrakcji. Można tu było również zrobić sobie nową koszulkę, wyświetlić napisy na gigantycznym ekranie, a przede wszystkim po prostu świetnie się bawić. Jeśli przegapiliście strefę XPERIENCE YOUR WAY na OFF Festivalu to nie martwcie się – powstanie ona również na SBM w Warszawie. W jej okolicach spotkacie także ekipę 4FUN.TV, która będą przeprowadzać wywiady z imprezowiczami i gwiazdami. 

Pełną relację z OFF Festivalu 2023 zobaczycie na antenie 4FUN.TV w sobotę 12 sierpnia - nie przegapcie!

 

fot. M. Murawski

fot. M. Murawski

fot. M. Murawski

fot. M. Murawski

fot. M. Murawski

 

 

 

Materiał powstał dzięki zaproszeniu na imprezę

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama