News

Premiera w 4FUN.TV: Ola Ciupa, Danny Ferreri i Hellfield w piosence DYNAMIT!

Premiera w 4FUN.TV: Ola Ciupa, Danny Ferreri i Hellfield w piosence DYNAMIT!

fot. YouTube.com/Ola Ciupa

Nasza prezenterka Ola Ciupa połączyła siły ze swoim chłopakiem Dannym Ferrerim i Hellfieldem - producentem muzycznym, wokalistą i raperem. Hellfield to współzałożyciel team'u producenckiego CrackHouse - na koncie ma trzy złote i jedną platynową płytę. Możecie go znać z kolaboracji z Peją, Bandurą, Blachą, Merghanim czy White'm.

Kim jest Adam Strycharczuk, polski Freddie Mercury z TTBZ? Znacie go z 4FUN.TV >>

Ekipa wypuściła nowy kawałek, który ma szansę podbić listy przebojów. Czy Dynamit będzie rozgrzewał parkiety tego lata?

Muzyka to bardzo ważna cześć mojego życia. Pracuję w stacji muzycznej, jestem DJ-em i modelką z teledysków. Kilka lat temu kiedy zaczęłam grać jako DJ wymarzyłam sobie, żeby puszczać swój utwór podczas występów (…). Po wielu próbach i kilku kolaboracjach (jak np. Benger stworzony z Sir Michem i Chłopaky) udało się! Dynamit stworzyłam razem z grupa producencka CrackHouse. Są bardzo zdolni, pozytywni i to był strzał w 10-tkę. Do zaśpiewania zaprosiłam Hellfielda, który jest profesjonalnym raperem z dużym doświadczeniem i gościnnie mojego ukochanego Dannego! Nie wyobrażałam sobie tej piosenki bez jego udziału. Jego zwrotka jest o nas i naszym związku, oczywiście z przymrużeniem oka, ale w jego stylu, czyli na wesoło. Chłopak, który pomaga spełniać marzenia to prawdziwy skarb. Teraz będę mogła zabierać go ze sobą do klubów gdzie gram, żeby zaśpiewał swoją zwrotkę na żywo ;) – mówi Ola Ciupa. 

4 rzeczy, których nie wiedzieliście o Billie Eilish >>

Ona i Danny zajęli się również reżyserią klipu. W teledysku wystąpili zaprzyjaźnieni z parą youtuberzy i influencerzy, czyli Kompleksiara, Olciaak, Medusa, Dominik Rupiński, Marcin Dubiel, WIP Bros, Michał Sieńkowski, Highbart i Highboss. Zobaczycie również przesłodkiego pupila Oli i jej chłopaka – pieska Bambino!

Szykuje się hit lata 2019? Trzymamy kciuki!
 

Premiera DYNAMITU w 4FUN.TV już w poniedziałek 22 lipca w programie Hot & Fresh - bądźcie z nami od 18:00!

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.