News

Olciiak została zaatakowana. Interweniowała policja

Olciiak została zaatakowana. Interweniowała policja

Fot. Instagram.com/olciiak

Olciiak została zaatakowana. W sprawie internweniowała policja. Influencerka skomentowała nieprzyjemną sytuację na Instagramie.

Obostrzenia po 26.04. 11 województw z mniejszymi zakazami >>

Aleksandra Furka działa w internecie pod pseudonimem Olciiak od dawna. 22-latka ma wielu fanów. Na Instagramie obserwuje ją prawie 650 tysięcy osób.

Olciiak została zaatakowana

To do tych, którzy myślą o gwiazdce z Instagrama, nieskalanej pracą i problemami... Zostałam wczoraj zaatakowana. Czuję, że chcę Was przed tym ostrzec, może wesprę kogoś, kto tego doświadczył – przytacza InstaStory Olciiak magazyn Gala.

Jak podaje portal, do incydentu doszło na ulicy. Na szczęście Aleksandra Furka nie doznała poważnych obrażeń. Incydent mocno wpłynął jednak na jej psychiczne samopoczucie.

Fizycznie jest w miarę, psychicznie jestem przytłoczona... Zaczęło się od zarysowania samochodu, skończyło na ataku na mnie i interwencji policji. Nie potrafię tego zrozumieć i sobie z tym poradzić – miała relacjonować youtuberka. Cytat pochodzi z serwisu gala.pl.

Szczepienia: nowy harmonogram dla 18+ i 30+ [DATY, ROCZNIKI] >>

Czytamy, że Aleksandra Furka dała do zrozumienia, że jest zszokowana nie tylko zachowaniem napastnika, lecz także świadków zdarzenia. 

Niesamowite jak świadkowie zamykają oczy, ile w obcych ludziach agresji, a sprawiedliwości szukać i szukać. Nie wiem, co muszą czuć osoby, które kogoś tracą i nie mogą jej dociec. Tutaj jej nie ma - albo sam się obronisz, albo ktoś Cię upokorzy i nie poniesie kary... Wczoraj wsparłam znajomego, dzisiaj spotkało to mnie, właśnie to ta sprawiedliwość... Dajcie mi proszę chwilę  – miała stwierdzić Olciiak.

Prawdopodobnie Ola postanowiła odpocząć od mediów społecznościowych. Na jej Instagramie nie pojawiła się żadna relacja.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.