Reklama
placeholder
News

Oliwia Górniak – kim jest dziewczyna, z którą Roksana Węgiel występuje w tanecznym show?

Oliwia Górniak – kim jest dziewczyna, z którą Roksana Węgiel występuje w tanecznym show?

Fot. Instagram.com/oliwiaxgorniak/roxie_wegiel

Reklama
Reklama
placeholder

Oliwia Górniak wystąpi z Roksaną Węgiel w tanecznym show. Kim jest dziewczyna, która będzie walczyć o nagrodę z wokalistką?

Fame MMA 10: zmiana daty! Gala jednak nie odbędzie się w kwietniu >>

Jakiś czas temu pojawiły się informacje o uczestnikach trzeciej edycji Dance Dance Dance. Ponownie sześć duetów zawalczy o główną nagrodę – 100 tysięcy złotych. Cała kwota trafi na wybrany cel charytatywny.

Przypomnijmy, że pierwszą edycję Dance Dance Dance wygrali Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska, a drugą – Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz.

Kto wystąpi w Dance Dance Dance 3? Na ekranie zobaczymy m.in. weterana programów telewizyjnych Damiana Kordasa i bohaterów Rolnik Szuka Żony. Oto pełna lista uczestników!

Dance Dance Dance 3 – uczestnicy

  • Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak,
  • Paweł Bodzianny i Marta Paszkin,
  • Roksana Węgiel i Oliwia Górniak,
  • Ola Nowak i Damian Kordas,
  • Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy,
  • Olga Łasak i Paweł Cieślak.


Lana Del Rey ma prezent dla Warszawy. W sobotę 20.03 patrzcie w niebo - co się wydarzy? >> 

Dance Dance Dance 3 – premiera

Planowano, że trzecia edycja programu wystartuje 5 marca 2021 roku. Premiera została jednak przesunięta z powodu wykrycia koronawirusa wśród osób pracujących przy show. Pierwszy odcinek Dance Dance Dance 3 zostanie wyemitowany 19 marca. 

Dance Dance Dance – Oliwia Górniak. Z kim wystąpi Roksana Węgiel?

Oliwię Górniak znajdziecie na Instagramie @oliwiaxgorniak. Z opisu profilu możemy wywnioskować, że koleżanka Roksany Węgiel urodziła się w 2004 roku. Ma więc 17 lat. Tak jak zwyciężczyni The Voice Kids i Eurowizji Junior 2018, Oliwia pochodzi z Jasła.

W internecie możemy znaleźć informacje, że partnerka Roksany Węgiel w Dance Dance Dance uczy się w Liceum Ogólnokształcącym i ma już na swoim koncie sporo osiągnięć jako tancerka.

Roksana Węgiel coraz częściej wrzuca na Instagram relacje z Oliwią Górniak. Z InstaStory wynika, że naprawdę ostro trenują do nowych odcinków tanecznego hitu! 

Myślicie, że zdobędą 1. miejsce?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama