News

Oliwka Brazil – Big Mommy: tancerki z klipu o warunkach pracy. 'Zero wody, zero żadnego jedzenia'

Oliwka Brazil – Big Mommy: tancerki z klipu o warunkach pracy. 'Zero wody, zero żadnego jedzenia'

fot. YouTube.com/Smolasty

Tancerki, które pracowały przy klipie Big Mommy Oliwki Brazil opisały warunki pracy na planie. Piszę to w sprawie nas wszystkich, występujących w teledysku – czytamy we wpisie jednej z nich. 

Kim jest Oliwka Brazil? [WIEK, KARIERA, INSTAGRAM] >> 

Big Mommy to debiutancki singiel Oliwki Brazil. Piosenka została wydana we wrześniu 2021 roku i błyskawicznie stała się hitem. W tym momencie teledysk do utworu ma na YouTube ponad 7 milionów wyświetleń.

Tancerki z klipu Big Mommy o warunkach pracy na planie teledysku Oliwki Brazil

W mediach społecznościowych znalazł się post, w którym jedna z dziewczyn występujących w klipie raperki opowiedziała jak wyglądało kręcenie wideo. Internautka skarży się m.in. na długi czas oczekiwania i brak jedzenia oraz wody na planie.

Zgodziłyśmy się na barter. (…) Dziewczyny przyjechały z różnych stron Polski do Warszawy. Klip zaczął się o 14, a byłyśmy od 10 na planie. Zero wody, zero żadnego jedzenia. Trwało to wszystko do 18, każda zmęczona tańczeniem w klubie ze striptizem, wiadomo, duszno i gorąco dla kogoś, kto ciągle tańczy. Ale mówimy dobra, będzie sztos teledysk. Chociaż ja się pytałam dzień przed planem czy może będzie jakaś pizza czy coś, bo to chyba nie jest ogromny wydatek, żeby zamówić 6 dużych pizz dla nas, ale Oliwka powiedziała, że to nie od niej zależy. Potem, gdy każda czeka z niecierpliwością na teledysk, Oliwka pisze, że jednak teledysk się nie nadaje i będzie kręcić drugi. I nas nie będzie. Koniec końców byłyśmy przez kilka sekund i to promo, które miałyśmy mieć za barter, to oznaczenie naszych Instagramów w opisie pod filmem i jedno szybkie Story na Insta u Oliwki w dniu premiery. (…) Piszę to w sprawie nas wszystkich występujących w teledysku – czytamy.

Paris Platynov 'coveruje' Oliwkę Brazil. Lepsza Kokieterka czy Krokieterka? >> 

Dziewczyna, która dodała post podkreśliła, że Oliwka Brazil wywiązała się z barteru, ale chodzi głównie o warunki pracy i "wy****nie z teledysku".

Taka bardziej przestroga i nagłośnienie, że coś było nie tak – napisała.

Sytuacje, które miały mieć miejsce na planie teledysku do Big Mommy opisała też tiktokerka o nicku @venroika, która twierdzi m.in., że tancerki musiały same pomalować się do klipu i kupić sobie bieliznę.

(…) Myślałam, że jeśli nawiązuje się z kimś współpracę to ta osoba do klipu daje jakieś tam ubrania. Nie wiem, ale raczej chyba tak powinno być. Musiałyśmy wydać swoje pieniądze, żeby się przygotować do jej teledysku – słyszymy w filmiku

HIGH League 2022 – daty i miejsca trzech gal. Kiedy i gdzie się odbędą? >>

Venronika dodała, że Oliwka Brazil nie ma szacunku do kobiet.

Ona po prostu wyzywała chude dziewczyny. Za co? Za to, że po prostu są chude – powiedziała.

Wideo znajdziecie niżej. Ostrzegamy przede wszystkim młodszych Czytelników – filmik zawiera wulgaryzmy!

 

@venroika

:3 ##dc

♬ dźwięk oryginalny - venroika

 

 
Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.