Reklama
placeholder
News

Open'er 2019: jedna gwiazda nie dotrze, ale będzie ktoś w zamian!

Open'er 2019: jedna gwiazda nie dotrze, ale będzie ktoś w zamian!

Wikimedia Commons/Kw992

Reklama
Reklama
placeholder

Open‘er Festival odbędzie się w dniach 3-6 lipca w Gdyni. Miejscem imprezy będzie tradycyjnie już lotnisko Gdynia-Kosakowo.

Co roku line up Open’era wzbudza wielkie emocje, a fani tego kultowego już festiwalu z niecierpliwością czekają na kolejne ogłoszenia artystów.

W tym roku na głównej scenie zobaczymy takie gwiazdy jak Lana Del Rey, J Balvin, Swedish House Mafia, Travis Scott, G-Eazy czy Rudimental.

Opener 2019: znamy LINE UP! [LISTA AKTUALIZOWANA] >>

Organizatorzy festiwalu ogłosili jednak, że jeden z wykonawców nie pojawi się w Gdyni. To Lil Uzi Vert. Przypomnijmy, że taka sytuacja miała miejsce też podczas Orange Warsaw Festival 2019. Cardi B odwołała występ, a jej miejsce w line upie zajęła Miley Cyrus.

Z przykrością informujemy, że Lil Uzi Vert nie wystąpi na tegorocznej edycji festiwalu. Nie znamy przyczyn odwołania koncertów i nie otrzymaliśmy żadnego oficjalnego oświadczenia artysty. Za chwilę ogłosimy gościa specjalnego Open'er Festival 2019 – czytamy na facebookowym profilu Open’er Festival.

Kto wystąpi za amerykańskiego rapera? Ta informacja powinna ucieszyć fanów.

Gościem specjalnym Open'er Festival 2019 będzie A$AP Rocky!

ASAP Rocky, jedna z największych gwiazd światowego hip-hopu, gościem specjalnym Open’era 2019! Do zobaczenia 4 lipca w Gdyni, Orange Main Stage - napisali organizatorzy.

Co sądzicie o tej zamianie?

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama