News

Opener 2020: aż dwóch headlinerów ogłoszonych! To Wam się spodoba

Opener 2020: aż dwóch headlinerów ogłoszonych! To Wam się spodoba

materiały własne/Diana Kubiak

Opener 2020: line up festiwalu nabiera kształtów. Dotychczas największą ogłoszoną gwiazdą edycji 2020 była Taylor Swift. Czas na kolejnego headlinera - i to dwóch!

Organizatorzy Openera sami postawili sobie wysoko poprzeczkę i muszą sprostać ogromnym wymaganiom uczestników. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku na Openerze pojawiły się takie gwiazdy jak Lana Del Rey, J Balvin, G-Eazy, Swedish House Mafia, Stormzy czy Diplo.

Wpadka w czasie transmisji Eurowizji Junior 2019. Prezenter straci pracę? >>

Opener 2020: artyści

26 listopada organizatorzy ogłosili dwóch headlinerów przyszłorocznego festiwalu. Mamy przyjemność ogłosić, że w czwartek 2 lipca 2020 roku (podczas drugiego dnia festiwalu) wystąpią Twenty One Pilots i... ASAP Rocky!

Przypomnijmy, że ASAP Rocky miał wystąpić na Openerze w tym roku, ale kilka dni przed koncertem trafił do więzienia w Szwecji. Organizatorzy byli zmuszeni znaleźć z niego zastępstwo i na miejsce rapera dla uczestników wystąpił Stormzy.

Z kim widzimy się w Gdyni?

Harry Styles w Polsce 2020! To pierwszy koncert gwiazdy One Direction u nas >>

Opener Festival 2020: bilety

Sprzedaż biletów na Opener 2020 nadal trwa! Za karnet 4-dniowy zapłacicie 539 złotych, za karnet 4-dniowy + pole namiotowe – 639 złotych, karnet weekendowy (piątek i sobota) kosztuje 419 złotych, a karnet weekendowy + pole namiotowe to koszt 489 złotych. Za bilet jednodniowy trzeba będzie zapłacić 299 złotych. Bilety kupicie TUTAJ >>

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.