News

Opener 2020 odwołany przez koronawirusa? Jest oficjalne oświadczenie

Opener 2020 odwołany przez koronawirusa? Jest oficjalne oświadczenie

materiały własne/Diana Kubiak

Opener 2020 zostanie odwołany przez koronawirusa? Jest oficjalne oświadczenie organizatorów festiwalu.

Koronawirus: imprezy w Polsce zostają odwołane! Oficjalny komunikat >> 

Z powodu pandemii koronawirusa organizacja wielu wydarzeń uległa zmianie. 10 marca 2020 roku premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wszystkie imprezy masowe w Polsce zostają odwołane. Wielu zastanawia się czy w związku z bardzo dynamicznym rozwojem sytuacji, odbędzie się m.in. Opener Festival 2020.

Opener 2020 zostanie odwołany? Oświadczenie organizatorów

Dla wszystkich, którzy wybierają się na Opener 2020 mamy dobrą wiadomość. 16 marca organizatorzy festiwalu wydali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali, że przygotowania do imprezy muzycznej idą zgodnie z planem. Na razie nic nie wskazuje na to, że Opener 2020 zostanie odwołany. Mimo wszystko organizatorzy przygotowali plan awaryjny na wypadek innego rozwoju sytuacji.

Festiwalowiczki i Festiwalowicze! Przygotowania do festiwalu trwają. Pracujemy zdalnie, ale zgodnie z planem. Nieustannie i bardzo szczegółowo monitorujemy sytuację krajową i międzynarodową będąc jednocześnie w stałym kontakcie z władzami i służbami, z nami międzynarodowymi partnerami i artystami. Open’er 2020 przed nami! W tej chwili nie ma przesłanek świadczących o tym, że imprezy muzyczne zaplanowane za kilka miesięcy, w sezonie letni, kiedy powróci ciepło, miałyby zostać odwołane. Musimy rozwiązać problem epidemiologiczny w ciągu najbliższych tygodni. Mamy na to marzec, kwiecień i maj. Zachowujemy spokój i rozsądek. Będzie dobrze! Wszystko albo bardzo dużo jest w naszych (CZYSTYCH) rękach i w sposobie, w jakim będziemy wspólnie działali w najbliższym czasie. Oczywiście, jak zawsze w takich sytuacjach, bezpieczeństwo uczestników, artystów i pracowników jest najważniejsze – mamy przygotowany plan awaryjny i gotowe scenariusze na każdy potencjalny rozwój sytuacji. Działamy i jesteśmy gotowi! W tych trudnych dniach trzymajcie się, wspierajcie nawzajem, przestrzegajcie wszystkich zaleceń dotyczących walki z wirusem i niech Was niesie myśl, że za kilka miesięcy spotykamy się wszyscy na Open'erze w Gdyni! I to będzie taka radość i tak wyczekiwany Open'er, że na długo zostanie w naszej pamięci! Do zobaczenia w lipcu 2020! – czytamy m.in. na Facebooku.

Opener 2020: nowe ogłoszenia! >> 

Opener 2020: data i miejsce

Przypominamy, że Opener Festival 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.